Е-декларації
Е-декларації twitter.com

Друга хвиля ревізії статків: НАЗК перевіряє електронні декларації Президента, прем'єр-міністра та міністрів

НАЗК вже передало до суду 17 протоколів щодо низки чиновників

Національне агентство з питань запобігання корупції перевіряє електронні декларації високопосадовців. Зокрема, Президента, прем'єр-міністра та міністрів. До цього переліку ще додадуться заступники керівників міністерств.  Про це повідомив заступник голови НАЗК Руслан Радецький, інформує "5 канал".

Він також зазначив, що НАЗК вже передало до суду 17 протоколів щодо низки чиновників. Також вже триває досудове слідство щодо десятьох осіб. Серед них судді та держслужбовці. За словами Радецького, кримінальне провадження відкриватимуть відносно тих чиновників, статки яких перевищать від заявленої суми 400 тис. грн.

Заступник голови НАЗК Руслан Радецький наголосив: "Якщо суб'єкт декларування завідомо вніс недостовірні відомості, вартість яких буде перевищувати 250 прожиткоивх мінімумів, це з 1 січня 17 року до 400 тис. грн, то буде адміністративна відповідальність і накладатися штаф до 42 тис. 500 грн. У тому випадку якщо перевищувати буде поріг 400 тис. грн, НАЗК буде готувати необхідний висновок і відповідні документи передаватиме до НАБУ, для того щоб відповідний держорган відкривав кримінальне провадження".

Як повідомляв 5.UA, Центр протидії корупції подав до суду на СБУ через засекречення е-декларацій. 

Попередній матеріал
"Ведмежа послуга" Луцькому зоопарку: альпака Сніжана ледь не загинула через щедрість відвідувачів
Наступний матеріал
Голова МЗС Люксембургу прибув до Маріуполя – фото та відео
Loading...

НАЗК оголосило про початок другої хвилі е-декларування

Каленюк: СБУ засекретила свої е-декларації – вони їх просто не подали

Уряд має намір створити робочу групу для моніторингу системи е-декларування