Володимир Жириновський
Володимир Жириновський styler.rbc.ua

"Дострибався": Жириновського викликали на допит до СБУ

  Українські слідчі вважають, що Володимир Жириновський та російські депутати збирали кошти для бойовиків на Донбасі

  Скандально відомого депутата Державної думи РФ Володимира Жириновського викликали на допит до СБУ. Російський політик має прибути до українських правоохоронців 27 вересня. Про це повідомляє видання "Урядовий кур'єр".

  СБУ планує вручити Жириновському підозру.

  "Підозрюваний громадянин Російської Федерації Жириновський Володимир Вольфович викликається на 9 год. 00 хв. 27 вересня до старшого слідчого в ОВС ГСУ СБ України Македонського В. П. у каб. 716 за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 33 для вручення повідомлення про підозру, допиту як підозрюваного, надання доступу до матеріалів досудового розслідування, ознайомлення із матеріалами кримінального провадження, отримання копії обвинувального акта та реєстру матеріалів досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12014000000000292 від 24.07.2014", – зазначається у повідомленні.

  Як стало відомо, у вересні цьогоріч Шевченківський райсуд Києва дозволив спеціальне досудове розслідування щодо лідера ЛДПР та ще двох депутатів російської Держдуми за підтримку сепаратистських терористичних організацій Донбасу.

  Слідчі вважають, що Жириновський та російські депутати збирали кошти для бойовиків на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Незаконне постачання сировини на "Кримський Титан": у справу втрутилася СБУ
  Наступний матеріал
  Стало відомо, скільки людей на Закарпатті мають подвійне громадянство