5 канал

"Доля піночетів добре відома": Пономарьов розповів про можливі наслідки для Путіна суду у справі MH17

Міжнародний суд може визнати персональну відповідальність за збиття Боїнга

Суд у справі збиття MH17 буде відбуватися в Нідерландах. Російська сторона вже попередила, що не буде визнавати рішення цього суду. При цьому екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов в ефірі "5 каналу" в програмі "Час.Підсумки дня" заявив, що для Росії розгляд цієї справи у міжнародному судді є дуже серйозним.

"Це дуже серйозно, я вважаю. Важливо, де зупиниться цей суд, бо ми зараз точно можемо говорити, хто був виконавцем, хто натискав кнопку, аж до прізвища,... але хто командиру давав установку і чи буде судом встановлюватися політична відповідальність, – хтось же давав наказ про поставку ППО в "Л/ДНР"… Сам факт того, що стелю польотів (над ОРДЛО у 2014 році – 5.UA) було піднято за день до катастрофи, це говорить про те, що державна машина в цілому знала про поставки ПВО… І це означає, що держава в цілому і її лідер зокрема, несуть відповідальність за збиття", – сказав Пономарьов.

Він також додав, що робитиме Путін, якщо міжнародний суд визнає його персональну відповідальність у збитті Боїнга і у розв’язанні війни на Донбасі: "Це значить, що ні в Росії, ні в інших країнах він не буде у безпеці. І доля всіляких піночетів добре відома. В цій ситуації він (Путін – 5.UA) буде дуже міцно триматися за владу, стріляти, вбивати, робити все, аби не йти".   

Дивіться повне відео інтерв'ю:

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Три роки, майже 300 життів: у Нідерландах відкрили меморіал жертвам катастрофи МН17 – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
70% українців заради миру на Донбасі згодні йти на компроміси, але не на усі – Бекешкіна
Наступний матеріал
Опікуються ветеранами АТО: чому з Київської ОДА хочуть "виселити" волонтерів
Loading...