До Києва прибуває посол України у США Олег Шамшур

  До Києва вже вилетів Олег Шамшур - посол України у США, кандидатуру якого Президент висунув на посаду міністра закордонних справ. Про це 5 каналу повідомили в МЗС. Перед голосуванням дипломат має намір зустрітися із народними обранцями.

  Не відомо, коли саме пан Шамшур зможе прибути до України, тож під питанням і те, чи зможе він сьогодні зустрітися із парламентськими фракіями. Депутати запевняють, якщо сьогодні їм не вдасться провести консультації з претендентом на посаду голови МЗС, то завтра не винесуть його кандидатури на голосування. Окрім цього, на четвер запланові і інші кадрові питання. Зокрема можливе голосування за нового міністра фінансів. У БЮТі на цю посаду пропонують Федора Ярошенка, це колишній голова Податкової. Не виключені і голосування щодо призначення голови Фонду Держмайна та Антимонопольного комітету.

  Андрій Кожем`якін, народний депутат, БЮТ: "Наша фракція на раді коаліції пропонує розглянути малий пакет, в який входять призначення на посаду міністра фінансів, хняття деяких міністрів за квотою НУНС, за їх пропозицією".

  Спиридон Кілінкаров, народний депутат, фракція комуністів: "Мы будем голосовать за отставку министров. Но по кадровым вопросам, по назначению мы голосовать не будем. У нас есть коалиция, т которой заявляют 226 голосов. Этих голосов вполне достаточно для того, чтобы назначать министров".

  Олександр Єфремов, народжний депутат, ПР: "Мы никакие переговоры по кадровым вопросам ни с кем не ведем. Пусть выяснят отношения отношения между собой Президент и премьер и формируют ту коалицию в правительстве, которую они считают должна быть представлена".

  Попередній матеріал
  Черновецький плавав та підтягувався перед камерами
  Наступний матеріал
  Пинзеник: відродження банківського сектору виведе країну з кризи
  Теги:
  Loading...