Арсен Аваков
Арсен Аваков МВС

"Діятимемо жорстко": Аваков застеріг усі "гарячі голови", що виступають проти автокефалії

МВС гарантує безпеку та правопорядок, – акцентував міністр

Утриматися від провокацій і спроб дестабілізувати ситуацію в країні закликав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Він заявив, що у зв'язку з початком процесу надання Автокефалії Українській Православній Церкві, МВС наголошує на неприпустимості актів свавілля й екстремізму на ґрунті релігійної ворожнечі або нетерпимості.

"Закликаю не допускати провокацій і спекуляцій. МВС гарантує безпеку та правопорядок. Якщо виникне необхідність протидіяти екстремізму та релігійній ворожнечі, діятиме жорстко. Хай це не стане несподіванкою для всіх "гарячих голів", – цитує слова міністра "5 канал".

Нагадаємо, у Міністерстві культури в коментарі "5 каналу" наголосили – так зване захоплення храмів (цю інформацію намагаються поширити російські ЗМІ) не загрожує жодній Церкві.

Раніше у РПЦ погрожували, що надання Константинополем автокефалії Українській Православній Церкві Київського Патріархату (УПЦ КП) і позбавлення Української Православної Церкви Московського Патріархату (УПЦ МП) її законних прав може призвести до кровопролиття.

Натомість, як переконаний Президент України Петро Порошенко, заклики захопити лавру, монастир або храм можуть йти тільки від московської агентури, щоб розпалити в Україні релігійну війну. 

Нагадаємо, в четвер, 11 жовтня, в Константинополі, по завершенні Синоду Вселенський Патріархат оголосив своє рішення щодо України. Вселенський Патріарх продовжує процедуру надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві. 

Томос близько: як Синод звіту екзархів чекає – ексклюзивні ФОТО

Екзархи прибули на Фанар звітувати на Синоді
/
Екзархи прибули на Фанар звітувати на Синоді
/
Екзархи прибули на Фанар звітувати на Синоді
/
Екзархи прибули на Фанар звітувати на Синоді
/
Екзархи прибули на Фанар звітувати на Синоді
/

Попередній матеріал
Уже скликають свій Синод: у Путіна та РПЦ відреагували на отримання автокефалії Українською Церквою
Наступний матеріал
Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України – завершено