Фото facenews.ua

Дещиця обговорить з генсеком НАТО ситуацію в Криму

  Завтра, 31 березня, виконувач обов`язків міністра закордонних справ України Андрій Дещиця обговорить ситуацію в Криму з генеральним секретарем НАТО Андерсом фог Расмуссеном на засіданні Комісії Україна-НАТО в штаб-квартирі Альянсу.

  Про з посиланням на Місію України при НАТО повідомляє УНІАН.

  Спочатку Дещиця візьме участь у зустрічі міністрів закордонних справ 28-ми країн-членів НАТО, а потім Дещиця та Расмуссен проведуть засідання Комісії Україна-НАТО.

  ”Засідання Комісії буде присвячене обговоренню актуального стану політико-безпекової ситуації в Україні, графіку інтенсивного політичного діалогу на ближчу перспективу, а також шляхів активізації співробітництва між Україною та Альянсом з метою підтримки суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, відновлення її обороноздатності та боєготовності і матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил України”, - йдеться у повідомленні Місії України при НАТО.

  Дещиця також обговорить активізацію співпраці з НАТО ”на випадок можливих надзвичайних ситуацій та удосконалення захисту критичної інфраструктури в умовах військової агресії з боку Російської Федерації.”

  Попередній матеріал
  Мусій: хворі на ВІЛ/СНІД в Криму лишилися без допомоги
  Наступний матеріал
  Ейфелевій вежі виповнилось 125 років
  Теги:
  Loading...