Депутати облрад просять Європарламент скасувати рішення щодо Бандери

  Депутати одразу трьох облрад - Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської - звернулися до Європарламенту з проханням скасувати резолюцію щодо Степана Бандери.

  Депутати наголошують, що провідник ОУН ніколи не співпрацював з нацистською Німеччиною. Адже, з 1941 по 44 рік був в`язнем гітлерівського концтабору Заксенхаузен, а два його брати страчені в Освенцімі.

  Нагадаємо, Європарламент у своїй Резолюції  засудив Указ президента Віктора Ющенка "Про присвоєння Голові Проводу ОУН Степанові Бандері звання Героя України". І рекомендував новому українському керівництву переглянути це рішення.

  Мирослав Сеник, голова Львівської обласної ради: "Європорламент дуже важко йде на зміну своїх рішень, але по крайній мірі депутати, особливо це стосується тих депутатів, які не були ініціаторами даного рішення повинні знати по крайній мірі правду, і повинне знати правду і українське керівництво".

  Ростислав Новоженець, депутат облради: "Це рішення Європарламенту суперечить і преамбулі хартії основних прав Європейського Союзу, тобто однією рукою Європарламент запрошує нас до ЄС, а іншою штовхає в лещата до Росії. Це засвідчує рівень некомпетентності парламентарів Європейського Союзу".

  Попередній матеріал
  Суд зобов`язав лікарню сплатити компенсацію родичам загиблої пацієнтки
  Наступний матеріал
  МВФ готовий відновити співпрацю з Україною
  Теги: