Facebook / Ігор Луценко

Депутат показав, що дрон зняв у Раді, і обіцяє віддати його на фронт

Нардеп Ігор Луценко запевняє, що запуском дрона у Раді законно боровся із кнопкодавством

Народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко опублікував відео, зняте безпілотником у сесійній залі Верховної Ради України. У своєму Facebook він пояснив: "Дрони в Україні ЗАКОННІ, відеозйомка у парламенті ЗАКОННА".

"У Конституції України, в частині 3 статті 84 записано: "Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто". Вже другий поспіль рік ми боремося з кнопкодавством. Діємо бюрократичними методами – подаємо заяви, звертаємося до регламентного комітету, тощо. Вже другий поспіль рік керівництво парламенту НЕ бореться з не персональним голосуванням. Їх це влаштовує. Але це не влаштовує нас, і ніколи не влаштує. Будемо далі діяти ненасильницькими і законними методами", – написав Ігор Луценко.

Він додав: дрон куплено сьогодні і негайно він поїде до бійців під Авдіївку. У коментарях депутат пояснив, що безпілотник сьогодні "облітали", і запевнив: "Я вже багато дронів так передав".

Як повідомляв 5.ua, народний депутат з парламентської фракції "Батьківщина" Ігор Луценко запустив безпілотний літальний апарат у сесійній залі Верховної Ради під час розгляду законопроекту №2966-д про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Цей законопроект Рада провалила.

Попередній матеріал
Тетяна Ричкова: У Дніпрі ніби повертаються 90-ті – якийсь "Бандитський Петербург"
Наступний матеріал
Холодницький назвав перешкоди у боротьбі доведення "іменних" справ до суду

Рада провалила тарифний законопроект про НКРЕКП

Рада перейменувала низку населених пунктів та Комінтернівський район Одеської області

Рада нарешті перейменувала Кіровоград

Трибуну в парламенті охороняє коаліція, "радикали" продовжують сидіти біля неї