Рада провалила тарифний законопроект про НКРЕКП

  Під час розгляду проекту закону нардеп від "Батьківщини" запустив у сесійній залі дрон

  Верховна Рада відправила на повторне друге читання проект закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). За відповідне рішення проголосували 258 народних депутатів, передає "Інтерфакс-Україна"

  При цьому прийняття проекту закону у другому читанні підтримали лише 188 депутатів. Таким чином, проект не подолав мінімальний бар'єр у 226 голосів.

  Як відомо, проект закону передбачав прозоре призначення членів комісії на відкритій конкурсній основі, незалежність регулятора у прийнятті ним рішень, відкритість і гласність процесу державного регулювання.

  Відповідно до положень документу, до складу регулятора мають увійти сім членів, у тому числі голова. Вони призначаються і звільняються указом Президента України.

  "Призначення на посаду члена регулятора здійснюється за результатами відкритого конкурсного відбору", – йдеться в документі.

  Нагадаємо, під час розгляду законопроекту щодо НКРЕКП нардеп від "Батьківщини" Ігор Луценко запустив у сесійній залі Верховної Ради безпілотник, чим викликав шквал емоцій у парламентаріїв.  

  За словами голови фракції "Народний фронт" Максима Бурбака, запуск народними депутатами безпілотника спрямований на зрив голосування за цей законопроект.

  Попередній матеріал
  "Обшукали такого собі "суворова" – ГПУ почала розслідування за фактом незаконного збагачення чиновника міськради Харкова
  Наступний матеріал
  Експерт: Як буде здійснюватись громадський контроль за статками суддів

  "Батьківщина" запустила в Раді безпілотник

  В НКРЕП заявили, що не підвищували тарифи на тепло та гарячу воду

  Прем'єр доручив НКРЕКП позбавляти ліцензії облгази, які не забезпечують споживачів лічильниками

  НКРЕКП пропонує запровадити ренту на вугілля