5.ua

День у ВРУ: депутати слухали силовиків, а Єфремов турбувався про парад

  Спільне закрите засідання силовиків з депутатами неабияк насторожило політичних опонентів – навіть запеклі депутати-прогульники прийшли до парламенту, аби не пропустити якоїсь секретної інформації.

  Звіт силовиків на закритому парламентському засіданні так зацікавив запеклих прогульників, що деякі депутати запідозрили диверсію задля "зливу" інформації.

  Після інформації про те, що українські силовики затримали російських диверсантів – депутати прагнуть побачити їхні імена та обличчя.

  А от надзвичайний стан – не на часі, дізналися за зачиненими дверима.

  Також дізнаються, що крім диверсій на Сході – чекають провокацій ще й на Заході України. Уже на травневі їх росіяни хочуть організувати у Львові. А ще можливий проміжний етап провокацій вже у квітні.

  За результатами засідання у нардепа Миколи Томенка склалося враження, що СБУ і МВС виносять висновки із своїх прорахунків. Тому на закритому засіданні депутати голосують за підтримку силовиків.

  260 нардепів проголосували за підтримку силовиків, серед них – 7 регіоналів, підрахував Олександр Бригинець.

  Про те що у Краматорську і Слов’янську вже їздить техніка з російськими прапорами – силовики заперечували. Лідер фракції "Батьківщина" навіть встиг запевнити, що це українці триколором конспіруються в межах спецоперації.

  Але за кілька годин Міноборони зізнається: цю техніку у Донецькій області таки захопили, а вже на відкритій частині парламентського засідання депутати провалюють проект постанови, якою мали намір зміцнити обороноздатність України у зв’язку з агресію Росії. Парламенту пропонували відновити призов до армії та повернути допризовну підготовку і військові кафедри.

  У цей час у залі вже відсутні майже в повному складі комуністи і регіонали. Лідер останніх залишився і проявляє стурбованість найважливішою проблемою українського сьогодення: через виключені російські телеканали не всі зацікавлені побачать військовий парад 9-го травня.

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік і Ян Доброносов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Чехія планує лібералізацію візового режиму з Україною
  Наступний матеріал
  "Топаза" оголошено в розшук