Чийгоз про голодування Сенцова: "Щоб перемогти – треба вижити"

Політв'язням треба дати зрозуміти, що українці їхню боротьбу достойно оцінюють

Про таке в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний вечір" заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз. 

"Треба Сенцову дати посили, що відчаю не має бути. Це боротьба, і вона може тривати певний період, але те, що ми всіх витягнемо і що цього терориста заженемо в "глухий кут" і визволимо свої території – це однозначно. 20 років він точно сидіти не буде. Всі інші (політв'язні – ред.) теж не будуть стільки сидіти... І Сецов, і Балух – сьогодні це їхній фронт, а щоб вони перемогли на цьому фронті, ми всі повинні дати їм силу. Ми маємо переконати їх, що аби перемогти, їм треба вижити, а щоб вийти на волю – треба мати здоров'я. Ми маємо їх переконати, що ми їхню боротьбу достойно оцінюємо", – сказав Чийгоз.

Своює чергою радник міністра закордонних справ України, стратегічний радник Міжнародного фонду "Відродження" Тарас Качка вважає голодування режисера правильним кроком: "Фактично Сенцов вдається до найбільш радикальних рішень і це відчайдушний, але абсолютно правильний крок, аби наголосити на порушенні всього, чого тільки можна, щодо нього та України. Але переговорний процес щодо визволення заручників – він завжди триває… Робиться більш, ніж можливо, але результат не завжди можна гарантувати".

Дивіться повне відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
На Черкащині 70-тисячна Сміла вже три тижні без цілодобового водопостачання
Наступний матеріал
"За ранковим обстрілом можна звіряти годинники": репортаж із позицій біля Новгородського

Необхідно написати новий закон про колаборантів – Гончаренко

Чому нардепи у ВР блокують призначення нового складу ЦВК – Гончаренко

Порошенко зустрівся із спецпредставником США Куртом Волкером: що саме обговорили

Інститут нацпам'яті Польщі вирішив не залучати українських фахівців до розкопок пам’ятника воїнам УПА у Грушовичах – як реагуватиме українська сторона

Порошенко відкликав закон щодо громадянства кримчан, які ходили на вибори РФ

Науковці хочуть звернутися до Мін'юсту, аби напрацювати механізм компенсацій постраждалим від Голодомору за рахунок РФ