ukrinform.ua

Чуркіна зловили на брехні щодо України під час виступу в ООН

  Голова російської делегації при ООН Віталій Чуркін під час засідання Ради Безпеки в п'ятницю намагався поширити брехливі заяви про те, що Україна офіційно не зверталась в ООН із запитом про розгортання миротворчої місії в окупованих районах Донбасу

  Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко відреагував на спроби російського дипломата викривити ситуацію, повідомляє "Укрінформ".

  "Сьогодні делегація Російської Федерації знову вдалася до брехні, цього разу заявивши, що Рада Безпеки не отримувала запит від України на розгортання миротворчої операції", - зауважив Єльченко після виступу Чуркіна в Радбезі.

  "Для протоколу: Україна офіційно зверталася на найвищому рівні до цієї Ради, так само як і до Генерального секретаря з таким запитом як мінімум двічі", - наголосив український представник.

  У цьому зв'язку він нагадав про звернення Президента України до РБ ООН та Генасамблеї, затверджене Верховною Радою 17 березня 2015 року. Єльченко також зауважив, що цей документ був навіть зареєстрований в секретаріаті під номером S/2015/225.

  "Дуже дивно, що постійний член Радбезу заперечує існування документа, який можна знайти в Системі офіційної документації ООН. Отже, я хотів би попросити Секретаріат ООН поширити паперові копії українського запиту", - зазначив Єльченко.

  Нагадаємо, українська сторона висловила нерозуміння у зв'язку з бездіяльністю Ради Безпеки ООН у відповідь на прямий запит Києва про розгортання в окупованих регіонах Донбасу миротворчої місії ООН.

  Попередній матеріал
  Судді КСУ намагаються "вбити" закон про очищення влади – Козаченко
  Наступний матеріал
  Вночі в Москві посольство України закидали яйцями
  Теги:
  Loading...

  Україна звинуватила ООН у бездіяльності щодо миротворчої місії на Донбасі

  В ООН є достовірна інформація про рух російських військ через кордон України

  У СБУ заперечують заяву посадовця ООН про секретні тюрми в Україні