Черненко назвав три варіанти перезавантаження ЦВК

Коли одних звільнимо, інших не призначимо, тоді країна втратить такий орган як Центральна виборча комісія, вважає нардеп

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Олександр Черненко в ефірі "5 каналу" розповів про три можливі варіанти щодо голосування за нових членів Центральної виборчої комісії.

"У нас є три варіанти розвитку подій. Найкращий – перезавантаження ЦВК, це те, що давно треба було зробити, те, що вимагає суспільство. Інший варіант – оскільки в залі немає підтримки, то не виносимо це питання, і знову ця процедура затягується точно до осені, тому що за ті два пленарних тижні які у нас лишилися, навряд чи дійдемо дискусії. І третій варіант – такий апокаліптичний. Я знаю, ми не допустимо такого, це коли одних звільнимо, інших не призначимо, і тоді країна втратить такий орган як Центральна виборча комісія. Його просто не існуватиме", – зазначив нардеп.

Нагадаємо, спікер парламенту Андрій Парубій побоюється, що робота ЦВК може бути заблокованою. Щоб не заблокувати роботу ЦВК, парламент має в один день звільнити старих і призначити нових членів комісії.

Попередній матеріал
У столиці попрощалися із бійцями ДУК "Правий сектор", які загинули під "Бутівкою"
Наступний матеріал
"Трохи шумно, а так – порядок": волонтер опублікував нові фото і відео з шахти "Бутівка"

Парубій побоюється, що робота ЦВК може бути заблокованою

Айвазовська: Для перезавантаження ЦВК потрібно щонайменше 7 затверджених кандидатур

Нардеп: Людина у виконавчій владі повинна виконувати закон, а не обслуговувати чиїсь політичні інтереси