Лерос
Лерос 5 канал

Черговий скандал "Слуги народу": хто і за що вирішив виключити із фракції Лероса – подробиці

Читайте по-русски
Гео Лерос – не перший. Торік зі списку "слуг" зі скандалом виключили Антона Полякова та Анну Скороход

Більше не "слуга". Гео Лерос переконаний: виключити його із фракції – вказівка президента. У монобільшості спростовують: вигнали, бо порушив внутрішньофракційні правила.

Говорив правду і цим не догодив Офісу президента. Так своє виключення із фракції нині коментує Гео Лерос. Каже, що депутатів монобільшості змушували поставити підпис проти нього.

"Одна з колег по фракції тричі написала, що утрималася від виключення, і потім вона підійшла з заплаканими очима і сказала, що її переламали, і їй довелося підписати", – розповів Гео Лерос.

Слова Гео підтверджують журналісти, оприлюднивши фото листування нардепів, зокрема, у фракційних чатах монобільшості.

"З президентом узгоджено! І він вважає, що не виключення Гео із фракції – це буде зрадою партії стосовно нього", – йдеться в повідомленні.

У ще одному зафіксованому спілкуванні нардеп-"слуга" листується з людиною, підписаною як "Борисович". Саме таке по-батькові у керівника Офісу президента Андрія Єрмака. З Гео Леросом у нього давній конфлікт.

"А у мене є питання, є хтось із 250 осіб, хто перестане мовчки слухати, як президента і мене цей п*дар поливає брудом", – пише "Борисович".

На скандал та закиди у свій бік відреагував і президент під час офіційного візиту на Харківщину. Каже: на виключення Лероса не впливав, бо усе вирішила фракція.

"У мене немає ніяких наказів, у мене немає ніякої реакції на хабарників і зрадників цієї країни. Мені все одно з якої вони партії", – сказав Зеленський.

Рішення про виключення ухвалювали самостійно, на депутатів ніхто не тиснув, коментує голова фракції "слуг" Давид Арахамія.

"Ніякого тиску не було, всі добровільно підписували, ви ж знаєте нашу фракцію, в нас дисципліна – робе хто що хоче!" – заявив Арахамія.

Хоч і вагалися, але підписували, кажуть самі "слуги". Нарікають: Лерос поливав брудом Володимира Зеленського, чим псував імідж пропрезидентській силі.

"Для мене це було непросте рішення, насправді я довго вагався", – зазначив нардеп Гетманцев.

"Такий вчинок для будь-якого представника будь-якої фракції неприпустимий, тому мій підпис там був", – зауважила "слуга" Третьякова.

Водночас скільки депутатів підписалися – "слуги" не уточнили. Публічно проти виступили кілька – Єлизавета Ясько та Віталій Безгін.

Гео Лерос був позаштатним радником президента, поки не почався його конфлікт із керівником Офісу Зеленського – Андрієм Єрмаком. Тоді Лерос опублікував скандальні плівки, у яких фігурує брат Єрмака – Денис. Відтоді депутат зі "Слуги народу" перейшов в опозицію до президентської команди.

"Лерос озвучив дуже серйозні звинувачення, що президент покриває корупцію, що Єрмак – агент ГРУ, що йому влада Зеленського спалила машину. Замість того, щоб дати відповіді, його виключають із фракції", – зауважив депутат від "ЄС" Олексій Гончаренко.

Через кілька годин після заяви президента Гео Лерос повідомив: він звернеться до правоохоронців.

"Я направлю заяву про злочин, розкажете слідчим, де і у кого я взяв хабар. Щодо зрадника, запам'ятайте мої слова: ваш слід в історії – це матеріали справи про державну зраду!" – наголосив Лерос.

Після вигнання Лероса депутати заговорили про подвійні стандарти монобільшості. Мовляв, "слуг народу" із фракції виключають вибірково.

"Одних депутатів виключають із фракції за критику публічну, а інших не виключають, хоча це дуже часто трапляється через соцмережі, телеграм-канали, якщо є такий принцип, то впроваджуйте до всіх", – вважає представник "Голосу" Роман Лозинський.

"Хтось називає дітей якісними-неякісними, хтось викликає дівчат легкої поведінки прямо сидячи в парламенті. Цих людей ніхто не чіпав", – дивується депутат групи "За майбутнє" Антон Поляков.

Гео Лерос – не перший. Торік зі списку "слуг" зі скандалом виключили Антона Полякова та Анну Скороход.

Ірина Сисак, Юрій Усік та Олексій Тищенко, "5 канал"

Попередній матеріал
38-й день повної тиші на Світлодарській дузі: чому українські піхотинці насторожені – сюжет
Наступний матеріал
На Луганщині спалахнули масштабні пожежі – одна людина загинула, двоє потерпілих
Loading...
"Мені пох*й": депутат від "слуг" погрожував фотокору й облаяв його в ложі преси у ВР

"Мені пох*й": депутат від "слуг" погрожував фотокору й облаяв його в ложі преси у ВР

У "Слузі народу" хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

У "Слузі народу" хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

"Намагалися задушити": колишній "слуга" Поляков підтвердив факт побиття

"Намагалися задушити": колишній "слуга" Поляков підтвердив факт побиття

Виключення Лероса із фракції: у мережі оприлюднили листування "слуг", де мовиться про вимогу Зеленського

Виключення Лероса із фракції: у мережі оприлюднили листування "слуг", де мовиться про вимогу Зеленського

Яхно: "Слуга народу" не стала партією – це просто список людей з різних груп"

Яхно: "Слуга народу" не стала партією – це просто список людей з різних груп"

Скандал і виключення депутата з фракції "Слуги народу": у Раді розпочався новий політичний сезон

Скандал і виключення депутата з фракції "Слуги народу": у Раді розпочався новий політичний сезон