Чергова спроба змінити керівництво ФДМУ знову завершилася невдачею (РЕПОРТАЖ)

  Попри те, що Блок Юлії Тимошенко назвав нового претендента на цю посаду - свого депутата з досвідом роботи у Службі безпеки - Андрія Кожем`якіна. Фракція НУ-НС відмовлялася підтримувати попередню кандидатуру - Андрія Портнова, оскільки він публічно і суворо критикував Президента.
  Ольга Сніцарчук, 5 канал: "Держмайно - знову тема парламентського дня. Головний і скандальний претендент на головування у Фонді Андрій Портнов добровільно сходить з дистанції. Вже за кілька годин БЮТ називає нове ім`я. Однак не швидко справа робиться".

  Звільнити Валентину Семенюк-Самсоненко і призначити Андрія Кожем`якіна - БЮТівці сподіваються уже по обіді. Претендент і група підтримки надихають спікера на швидкий розвиток подій.  У цей час - шукають голову Фонду. Звільнити Валентину Семенюк - непросто. Від середи - вона у відпустці. Та для коаліції - це не проблема.

  А от для опозиції це все - підстава для чергового блокування. Трибуна - в облозі. Спікерське місце - знову зайняте сторонніми. Без Валентини Семенюк нічого не відбуватиметься, обіцяють регіонали. 

  Опозиція - невблаганна. Тому приватизаційна тема знову зависає у повітрі.

  Як розблокувати роботу і коли знову братися за голову .......фонду - думатимуть до ранку.  

  Ольга Сніцарчук, Віталій Дорощенко, Андрій Поставець, Дмитро Большаков та Володимир Леонов, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.59Мб)
  Попередній матеріал
  Балога: Наполегливе бажання БЮТу звільнити Семенюк-Самсоненко - виклик для Президента і коаліції
  Наступний матеріал
  "Гайдамаки" зняли кліп у зоні відчуження (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги: