Олександр Турчинов
Олександр Турчинов 5 канал

Чергова фейкова підозра Порошенку перетвориться на фарс, як і сотня інших, сфабрикованих ОП – Турчинов

  Читайте по-русски
  Політик звернув увагу, що навіть повністю контрольована генпрокурорка Венедіктова не підписала цей документ

  Чергова сфабрикована за вказівкою Зеленського справа проти п'ятого президента України, лідера партії "Європейська Солідарність" Петра Порошенка перетвориться на фарс так само, як і всі попередні.

  Про це на брифінгу заявив секретар РНБО у 2014-2019 роках, керівник Центрального штабу "ЄС" Олександр Турчинов.

  "Замість того, щоб мобілізувати націю, щоб направити силові структури на боротьбу проти російських провокацій, проти російської агресії, Зеленський і його команда скеровують силові структури на боротьбу з політичною опозицією. І в першу чергу, на боротьбу з лідерами української опозиції "Європейською Солідарністю" і безпосередньо з її головою Петром Порошенком", – наголосив Турчинов.

  "Владі було достеменно відомо, що лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко збирається від'їздити на заздалегідь заплановані зустрічі з Вселенським Патріархом, а також з європейськими лідерами, які будуть відбуватися саме цими днями. Враховуючи цю ситуацію, вони почали брудне шоу, яке називалося "негайне вручення" чергової повістки Петру Порошенку на черговий допит", – зазначив він.

  Екссекретар РНБО нагадав, що з першого дня перебування Зеленського на посаді він розпочав системну боротьбу проти свого попередника.

  "Саме за його прямими вказівками було сфабриковано сотню кримінальних справ проти Петра Порошенка. Вже пройшло 2,5 роки, і всі ці справи перетворилися на фейк. Так само перетвориться на фейк чергова сфабрикована справа за прямою вказівкою чинного президента. Йдеться про забезпечення України вугіллям в умовах військового протистояння 2014-2015 років", – наголосив він.

  Турчинов зауважив, що в умовах реального військового загострення керівництво країни змогло забезпечити енергетичну безпеку України, а оселі українців – теплом.

  "Сьогодні владні силовики, залежні підконтрольні люди розповідають про підозру в цій сфабрикованій справі. Це виглядає особливо цинічно на фоні того, що за 2 останні роки в Україні на чолі із Зеленським повністю зруйнована енергетична безпека нашої держави, яку забезпечив президент Порошенко та уряди у 2015, 2016, 2017, 2018 роках, коли країна не купувала російське вугілля, коли країна не купувала російський газ", – нагадав він.

  Політик також заявив, що "в умовах цього блюзнірства і фарсу" Україна за 2 останні роки купила на $3,1 млрд російського вугілля – в тому числі вугілля, яке незаконно добувається на окупованих територіях.

  "Це відбувається в умовах, коли щодня Україна збільшує обсяги експорту з Білорусі в Україну електроенергії. В умовах, коли Білорусь разом з Російською Федерацією робить заяви, які загрожують національній безпеці нашої держави та її територіальній цілісності", – наголосив Турчинов.

  "Я хочу сказати чинній владі – не сподівайтеся. Після проведення запланованих міжнародних зустрічей та короткої відпустки Петро Порошенко повернеться в Україну і ваша чергова справа, ваше чергове брудне шоу, як і всі попередні, знову перетвориться на фарс", – зазначив він.

  "Хочу підкреслити, що навіть повністю залежна від Зеленського генеральна прокурорка Венедіктова не підписала цей фейковий документ, не підписала цю підозру. А її підписав саме, мабуть, з цією метою і призначений один із її заступників, як мені сказали, на прізвище Симоненко", – повідомив керівник Центрального штабу "ЄС" .

  "Чинна влада, президент – повністю копіюють Януковича і його режим. Як у зрадницькій позиції щодо захисту країни, так і в боротьбі з політичними опонентами. Але вони скопіюють не тільки їхні брудні технології. Вони повністю повторять і фінал Януковича та його режиму", – резюмував він.

  Попередній матеріал
  Податкова служба скасує донарахування "Сінево" на 1,1 мільярда гривень – Гетманцев
  Наступний матеріал
  Безпека України є фундаментальним питанням – Дуда
  Loading...