У Москві відбуваються мітинги проти корупції Москва_корупція
У Москві відбуваються мітинги проти корупції Москва_корупція svoboda.org

"Час.Підсумки дня": Чи загрожують вуличні виступи в Москві та Мінську режимам Путіна й Лукашенка

  • Анонс
Сьогодні о 19:30 на "5 каналі" гості обговорюватимуть протести громадян у сусідніх країнах

Репетиція революції, що цю революцію віддаляє. Чому російська та білоруська влада вдалися до масштабних затримань учасників нечисленних протестів? Чому вуличні виступи в Москві та Мінську нічим не загрожують режимам Володимира Путіна та Олександра Лукашенка? І які висновки із резонансних подій у сусідніх державах має зробити Київ?

Обговорення головних подій останнього часу дивіться 27 березня 2017 року о 19:30 на "5 каналі" у програмі "Час. Підсумки дня".

У дискусії візьмуть участь: офіцер ЗСУ, голова Київської організації УНА-УНСО Ігор Мазур-Тополя; журналіст Іван Яковина; політичний консультант Віктор Уколов; народний депутат від "Народного фронту" Микола Княжицький; народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Григорій Шверк; міністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир Огризко. 

Повну версію програми дивіться о 19:30 на "5 каналі" або на нашому сайті за цим посиланням.

Як повідомляв 5.UA, у суботу, 25 березня, білоруський ОМОН безжально запхав в автозаки до семи сотень людей. Серед затриманих були лідери опозиції, правозахисники та журналісти й пересічні громадяни. Затримання відбулися і в обласних центрах - Бресті, Гомелі, Вітебську, Гродні. Пізніше частину демонстрантів відпустили. У неділю, 26 березня, на акціях протесту в Білорусі були затримані щонайменше 20 людей

Нагадаємо, що декрет №3, ухвалений в Білорусі 2 квітня 2015 року, зобов'язує громадян країни, які постійно проживають на території країни іноземних громадян, а також осіб без громадянства, які не брали участь у фінансуванні державних витрат або брали участь у такому фінансуванні менше 183 календарних днів у минулому році, сплачувати збір до 20 базових величин. Президент країни Олександр Лукашенко 3 лютого цього року заявив, що декретом обурилася лише невелика частина населення і скасовувати його не слід.

Додамо, що в неділю, 26 березня, по всій Росії відбулися акції проти корупції "#ДимонОтветит". Приводом для них стала відсутність реакції з боку влади на результати розслідування Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального щодо корупційних схем, нібито створених прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим. Як відомо, у Москві затримали понад тисячу протестувальників, включно з самим Навальним.

Попередній матеріал
В Одесі перший рейс лоукостера AirBaltic з Риги зустрічали з водним салютом
Наступний матеріал
У районі Широкиного ворожі снайпери гатили по позиціях ЗСУ: загинуло двоє воїнів, ще троє поранені
Loading...

"Лукашенко, йди": У Білорусі відбулися масові протести проти податку на дармоїдство – відео

"Димон ответил", де був під час мітингів по всій Росії

Антикорупційні мітинги #ДимонОтветит у Москві: російські силовики затримали понад тисячу людей