Ялтинський морський порт
Ялтинський морський порт Вікіпедія

Британія дозволила суднам заходити до портів окупованого Криму

  Читайте по-русски
  У британському посольстві поквапилися запевнити – про послаблення санкцій не йдеться

  Велика Британія від 1 січня 2021 року дозволила своїм суднам заходити до портів тимчасово окупованого Криму. У генеральній ліцензії, яку оприлюднила прес-служба британського уряду, мовиться про Керченський, Ялтинський та Євпаторійський порти.

  Відповідно до документу, торговельні судна можуть оплачувати лоцманські послуги за прохід через Керченську протоку та користування портами окупованого Росією півострова. Про це вони заздалегідь інформувати британське Управління з питань здійснення фінансових санкцій (Office of Financial Sanctions Implementation).

  При цьому гроші отримуватиме підприємство окупаційної влади "Крымские морские порты", його філія "Госгидрография" та портові термінали підприємства. Відповідне ліцензійне рішення діятиме щонайменше 6 наступних років.

  Водночас, посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс запевнила, що рішення уряду Сполученого Королівства – не є послабленням санкційного режиму проти Росії.

  "Велика Британія підтримує територіальну цілісність України та дотримується санкцій проти Росії за незаконну анексію Криму. Повідомлення про те, що ці санкції було послаблено, є неправдивими. Загальна ліцензія, видана британським Міністерством фінансів для морських портів Криму, відтворює цілі та зміст ліцензійного відступу, передбаченого статтею 6а рішення Ради ЄС № 269/2014, а, отже, зберігає дію аналогічної політики", – написала вона у Twitter.

  .

  Нагадаємо, у Міноборони заявили, що Росія готується розмістити в окупованому Криму ядерну зброю

  Попередній матеріал
  Київське метро попередило про можливе закриття станцій під час посиленого карантину
  Наступний матеріал
  На Миколаївщині загорілася нафтобаза – вогонь приборкували півсотні рятувальників
  Loading...