Володимир Зеленський та Олена Зеленська
Володимир Зеленський та Олена Зеленська Олена Зеленська / Instagram

Борг у 70 млн грн, роялті від "Кварталу 95" і держдача: що задекларував Зеленський

  Читайте по-русски
  Зарплата Олени Зеленської виявилася утричі більшою за президентську

  Президент Володимир Зеленський опублікував щорічну декларацію про доходи на посаді глави держави за 2020 рік. Відповідні дані з'явилися на сайті НАЗК.

  Згідно із нею, глава держави має кілька квартир у Києві. Володіє помешканням на 130 кв. м і в тимчасово окупованій Ялті, а також житлом за кордоном – у Великій Британії. Воно вартує 42 млн грн.

  Цього року в декларації Зеленського з'явилося безоплатне користування державною дачею "Конча-Заспа".

  За попередній рік президент отримав понад 4,6 млн грн роялті, майже вся сума – від "Кварталу 95", художнім керівником якого був до перемоги на виборах.

  Заробітна плата Зеленського на посаді президента становить 336 тис. грн, а Олени Зеленської у "Кварталі 95" – 953 тис. грн.

  Найбільше грошей президентська родина отримала від продажу нерухомого майна та земельної ділянки в Іванковичах – 13,5 млн грн.

  Загалом сім'я Зеленських заробила за минулий рік майже 23 млн грн. Окрім доходів – є і борги. Згідно із декларацією, Зеленський взяв у борг 1,77 млн фунтів стерлінгів (близько $2,45 млн або 68 млн грн). Це гроші компанії в Белізі, бенефіціаром якої вказана його дружина. У подружжя також є облігацій на близько 5 млн грн.

  Як повідомляв 5.UA, депутат Харківської міської ради задекларував лева.

  Попередній матеріал
  Росія в ТКГ відмовилася повернути режим "тиші" з 1 квітня
  Наступний матеріал
  Порошенко опублікував декларацію за 2020 рік
  Loading...