Богдан
Богдан відкриті джерела

"Богдан на вершині корупції в судах": у мережу злили запис розмови Баканова і Труби

Читайте по-русски
У розмові з тоді ще очільником ДБР – керівник СБУ назвав Андрія Богдана "смотрящим" за судами

У суботу, 25 січня, на Telegram-каналі "Трубу прорвало" оприлюднили чергові записи розмов нібито за участю голови СБУ Івана Баканова і колишнього керівника Державного бюро розслідувань Романа Труби.

Спілкування між очільниками силових органів відбулося 6 вересня 2019 року – обідаючи з Трубою в кабінеті директора ДБР, Баканов начебто заявив, що вважає керівника Офісу президента Андрія Богдана відповідальним за корупцію в судовій системі – "смотрящим" за судами.

Стенограма

Труба: В Адміністрації за судову систему відповідає колишній працівник із НАЗК?

Баканов: Угу. Дайте списки.

Труба: Я маю на увазі, що є можливість у цьому напрямку теж дивитися, працювати.

Баканов: Повинна бути перша справа проти якогось судді. Вони ж всі пишуться. Це ж не секрет. Вони всі, в принципі, – зафіксовані. Але судова система працює таким чином, що вона потім всіх відпускає. Тобто опери всіх ловили, подавали в суд: бандюків, злодіїв в законі, а суд просто за хабар відпускав. Потім підключилися прокурори, сказали: що це за фігня, а де ми? Почали відпускати їх трішечки раніше. Суд сказав: так не піде – вони домовилися. Потім міліція сказала: "Шановні, вибачайте, тоді навіщо ми їх будемо взагалі ловити? Ми їх краще не будемо за гроші ловити". І вони домовилися вже втрьох. Потім адвокати сказали: "Ви знаєте, шановні, а де тоді наш заробіток? Тому що ви багато чого порушуєте, коли неналежним чином виконуєте свої функції". І вони почали вчотирьох грабувати як бандюганів, так і чесних людей. Бо з'явилася корупційна зв'язка: адвокат, той хто розслідує, прокурор, суд. Потім до них п'ятий долучився – це голова Адміністрації. Як смотрящий від… (каже Баканов, показуючи пальцем вгору). 

Баканов з Трубою про Богдана
Баканов з Трубою про Богданаскріншот

Раніше 5.ua повідомляв про те, що в мережу злили записи прослушки з кабінету директора ДБР Труби. У записах розмов обговорюють вказівки, кого допитувати, кого "підвісити", а кого "доганяти". Зокрема, йдеться про справи, які розслідує ДБР стосовно п'ятого президента Петра Порошенка.

Попередній матеріал
Коронавірус дістався Європи: у Франції підтвердили перші три випадки захворювання
Наступний матеріал
Доба в ООС: окупанти 10 разів відкривали вогонь, поранений армієць
Loading...