Російський "Іскандер"
Російський "Іскандер" Російська газета

Ближче до кордонів України: РФ перекидає ракетні комплекси "Іскандер" на захід країни – CIT

  Читайте по-русски
  Протягом останніх днів ширяться численні відео, що підтверджують – РФ масово спрямовує військову техніку до кордонів України

  Відома група розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT) інформує про те, що Росія перекидає ракетні установки Іскандер з Далекого Сходу на захід країни. Зокрема, 11 січня у Twitter було оприлюднене відео на підтвердження цього.

  Відеоролик відзняли на Далекому Сході. На ньому можна розпізнати ракетний комплекс 9К720 Іскандер-М. Пускові установки й транспортно-зарядні машини були вкриті брезентом, втім їх можна впізнати за контурами.

  Ще одне відео зі Свердловської області РФ було опубліковане 13 січня. На них так само були вкриті брезентом машини. Йдеться про кунги на тривісних шасі КАМАЗ — найімовірніше, інші машини комплексу Іскандер-М (9Т248, 9С552, 9С920−1 або 9У91).

  На цьому відео також можна побачити автопоїзди з тягачами КамАЗ-44108 та бортовими напівпричепами.

  @viktorkostrikin_777 #война ♬ Давай за... - Любэ

  І, зрештою, третє відео з соцмереж демонструє тривісні кунги та автопоїзди, навантажені контейнерами з, очевидно, ракетами для комплексу Іскандер.

  @jeanyuliya #война #ДальнийВосток ♬ Война - Фактор 2

  В СІТ стверджують, що за інформацією з відкритих баз даних, військова техніка прямує зі станції Дивізіонна в Улан-Уде та зі станції Біробіджан-2. Неподалік саме дислокуються 103-я та 107-а ракетні бригади армії РФ.

  Нагадаємо, кілька днів тому розслідувачі CIT повідомили, що Росія перекидає ешелони з танками, "Градами" та "Ураганами" на захід країни. Ймовірно, до кордонів України. Разом із технікою відбувається перекидання особистого складу, утім його чисельність дуже складно визначити.

  Як повідомляв 5.UA, ще в листопаді очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Росія готується напасти на Україну наприкінці січня – на початку лютого 2022 року.

  Попередній матеріал
  Населені пункти залишились без світла, а вітер зривав державні прапори – які наслідки негоди 
  Наступний матеріал
  Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній захворів на COVID-19
  Loading...