турецький безпілотник
турецький безпілотник Український мілітарний портал

Турецькі безпілотники для української армії: як та чим допоможуть військовим на фронті безпілотники Bayraktar TB2 – "БлогПост"

Сьогодні о 22:00 ведучий Віктор Трегубов з Юрієм Руденком – ветераном АТО, автором серіалу "Історія війни" та Ігорем Тишкевичем – експертом Українського інституту майбутнього

Маємо такі теми:

  • Турецькі безпілотники для української армії. Як та чим допоможуть військовим на фронті оперативно-тактичні безпілотні літальні апарати Bayraktar TB2? І хто з цього знову роздуває зраду?
  • "Б(р)атська" розмова. Для чиїх вух-очей призначалася зустріч білоруського президента з кумом Путіна Медведчуком? І чому "бацька" на фоні нафтового скандалу з Росією знову заговорив про "братні" народи?

Сьогодні ці теми ведучий Віктор Трегубов обговорить з Юрієм Руденком – ветераном АТО, автором серіалу "Історія війни" та Ігорем Тишкевичем – експертом Українського інституту майбутнього. 

Блогерів можна читати, лайкати, перепощувати, можна з ними сперечатися та погоджуватися, але зазвичай їх важко побачити. "5 канал" змінює правила – в телепроекті "БлогПост" ми відкриваємо обличчя блогерів та надаємо їм багатомільйонний глядацький майданчик для дискусій, суперечок, тролінгу та "промивання кісточок" експертам, політикам, економістам та громадським активістам.

Попередній матеріал
Існування кінотеатру "Київ" опинилося під загрозою після неочікуваного рішення КМДА – сюжет
Наступний матеріал
Зі Святим Миколаєм на чолі: в музеї "Пирогово" проводили зимові свята "Різдвяною феєрією"

Наєв проінспектував оновлені блокпости на Донеччині – ФОТО

Земельна багатосерійка. Для кого та навіщо Рада продовжила земельний мораторій – "БлогПост"

Між КНДР і Конго, або Чому в Україні досі немає ринку землі – "БлогПост"

Знову рейтинги: чому такі різні й кому на руку маніпуляції із соціологією – "БлогПост"

Із присмаком 90-х: чому в Україні страшно мати власний бізнес – "БлогПост"

Хто буде фаворитом на виборах-2019 у столиці – "БлогПост"