5 канал

Блогер: Яресько не політик, вона "водопровідник"

Доки членів уряду обиратимуть відповідно до політичних схем, "ми будемо сидіти там, де сидимо", зазначив "Горький Лук"

На думку блогера Святослава, відомого як "Горький Лук", міністр фінансів Наталія Яресько має очолити новий уряд. Про це він сказав в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе".

"Мені здається вона (Яресько - 5.ua) не політик, насправді. Вона людина - водопровідник, яка прийшла зробити щось своє і піти", - зазначив він.

На запитання, чи хотів би блогер такого прем'єра як Яресько, він відповів: "Так, може я помиляюсь. Я не впевнений, що я правий. Але мені здається, що має бути така людина, зі сторони. Тому що ми настільки загрузли в цій "сім'ї сопрано". Крім того, він додав, що поки членів уряду обиратимуть відповідно до політичних схем, "ми будемо сидіти там, де сидимо".

"Не можна наймати людей на технічну роботу, виходячи, наприклад, з групи крові, чи віросповідання, чи моралі. Якщо ми хочемо мати технократичний уряд, то ми повинні обирати їх за професійними якостями. Можливо, вони будуть не зовсім професіонали, тоді ми їх змінюємо. Але до того часу, поки відбувається підбір управлінців за політичними схемами, ми будемо сидіти там, де ми сидимо", - зауважив "Горький Лук".

Раніше в ефірі "5 каналу" співзасновник громадянської платформи "Нова країна" Андрій Длігач заявив, що Володимир Гройсман йде на посаду прем'єр-міністра лише через те, що це було особисте прохання Президента України Петра Порошенка.

Попередній матеріал
У Києві обмежать роботу станції метро "Вокзальна"
Наступний матеріал
У Мар’їнці снайпер бойовиків застрелив мирного жителя
Теги:
Loading...

Яресько оприлюднила декларацію про доходи

У Яресько новий радник - німецький експерт з податкової політики

Гройсман назвав можливих членів уряду - консультації щодо Яресько тривають

Яресько повідомила, скільки коштує Україні обслуговування боргу

Я готова зібрати команду – Яресько зробила заяву щодо свого прем’єрства

5 канал - трансляція наживо