Вадим Мельник
Вадим Мельник delo.ua

Бюро економічної безпеки готове до запуску – але Кабмін не надає будівлю

  Читайте по-русски
  БЕБ вже офіційно має у штаті 214 осіб

  Бюро економічної безпеки готове почати працювати, але немає де – Кабмін досі не надав приміщення. Про це повідомляє пресслужба новоствореного органу.

  Там додають, що бюро вже офіційно має у штаті 214 людей. Це лише третина від необхідної кількості, але для роботи на перших етапах достатньо. У відомстві наголошують, що без будівлі орган залишається недієздатним.

  Зазначається, що директор ВЕБ Вадим Мельник вже направив на погодження до Міністерства економіки, фінансів та цифрової трансформації проєкт постанови Кабміну "Про початок діяльності Бюро економічної безпеки".

  Закон про Бюро економічної безпеки ще в січні ухвалила Верховна Рада. Запрацювати новостворений орган мав у вересні 2021 року. Однак дату запуску перенесли на 25 листопада. Завдання відомства – розслідувати економічні злочини. Ці функції повністю втрачають Національна поліція та Служба безпеки України. А податкову міліцію – ліквідують. Головою нового органу Кабінет Міністрів призначив колишнього очільника Державної фіскальної служби Вадима Мельника.

  Попередній матеріал
  У Туреччині почалися масштабні протести через падіння національної валюти
  Наступний матеріал
  За два тижні рівень інфікувань зріс удвічі: у Чехії фіксують рекорд заражень коронавірусом
  Loading...