Верховна Рада
Верховна Рада "5 канал" / Леся Головата

Бюджет і боротьба з COVID-19: позачергове засідання Верховної Ради

Читайте по-русски
"5 канал" транслює наживо

Депутати домовилися голосувати за законопроєкти без обговорень – за винятком проєктів постанов до закону про ринок землі та змін до бюджету. Про це напередодні розповів спікер парламенту Дмитро Разумков.

Законопроєкт про зміни до головного кошторису країни, його ще називають "антикризовим", минулого разу – 30 березня – парламент не підтримав. Тож його скерували на повторне перше читання.

За цей законопроєкт не планують голосувати фракції "Голос" та "Європейська солідарність". Там вважають, що насамперед необхідно ухвалити закон про банки – так званий "антиколомойський", який забороняє повертати націоналізовані установи колишнім власникам. Це також ключова вимога МВФ для надання кредиту. А от "слуги народу" пояснюють: понад 16 тис. правок до закону не дадуть можливості винести його на голосування сьогодні.

Також розглянуть закон про національну інфраструктуру геопросторових даних – геокадастр, щоб унормувати і запустити процес підготовки до майбутнього відкриття ринку землі.

Крім того, у порядку денному законопроєкт № 3320, пов'язаний із боротьбою з коронавірусом, проєкт про посилення відповідальності за пожежі у лісах і полях та законопроєкт про внесення змін до закону про Антимонопольний комітет.

Також розглянуть подолання вето президента на законопроєкт № 1049 і 13 постанов, які забороняють голові ВР підписувати закон про ринок землі.

Попередній матеріал
Денісова заявляє, що звільнення "всіх на всіх" відбудеться вже цього тижня
Наступний матеріал
Суркіси vs "ПриватБанк": під Апеляційним судом у Києві акція протесту
Loading...