Біля донецького аеропорту Ярош відкрив приймальню народного депутата

  Народний депутат та лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош відкрив свою депутатську приймальню у населеному пункті Піски (біля Донецького аеропорту).

  Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  Він також повідомив, що не зважаючи на політичний статус парламентаря, продовжує керівництво підрозділами Добровольчого українського корупусу (ДУК), які воюють на Донбасі.

  "Провів наради із командним складом 5-го Окремого батальйону, новоствореного 7-го батальйону та особовим складом підрозділів корпусної розвідки.

  Поінформував хлопців про циркові вистави у Верховній Раді та хронічне небажання великої частини депутатів розпочати таку необхідну роботу по підвищенню обороноздатності держави.

  Закінчив поїздку прямим виконанням депутатських обов'язків - відкрив свою приймальню у с. Піски, де вже сьогодні до мене звернулося декілька бійців ДУК - представників інших країн - з проханням про сприяння у наданні їм українського громадянства. Сподіваюсь Президент дотримає свого слова", - написав Ярош.

  Нагадаємо, терористи систематично порушують режим припинення вогню та обстрілюють позиції українських військових на Донбасі. 

  Попередній матеріал
  У наступному році електроенергія в окупованому Росією Криму подорожчає на 30%
  Наступний матеріал
  Порошенко надав громадянство України майбутньому заступнику глави МВС

  Порошенко: донецький аеропорт треба боронити до повної перемоги

  В боях за Донецький аеропорт загинув російський офіцер спецназу

  СБУ затримала зрадника, який у травні пустив терористів у донецький аеропорт

  Україна не видасть Яроша Росії - Геращенко