novostimira.com.ua

Україна не видасть Яроша Росії - Геращенко

  Україна не видає своїх громадян іншим країнам, а тим паче Росії. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у відповідь на інформацію про розшук лідера "Правого сектору" Дмитра Яроша Інтерполом на запит Росії.


  "Сьогодні Україну сколихнула новина про те, що Дмитро Ярош оголошений у міжнародний розшук "Інтерпол" на прохання Росії. Це дійсно так. Російська Федерація порушила ще в березні кримінальну справу проти Яроша за двома статтями кримінального Кодексу РФ. Одна стаття публічні - заклики до тероризму і друга - публічні заклики до сепаратизму. Підставою для звинувачень стало якесь нібито звернення Дмитра Яроша до одного з лідерів кавказьких сепаратистів Доку Умарова в кінці лютого", - написав він.

  "Я порився в YouTube і нічого не знайшов, крім сотні істеричних повідомлень російських телеканалів про те, що таке звернення було, без публікації самого звернення. Якщо таке звернення хтось знайде - скиньте в приватні повідомлення або в коменти - хоч подивлюся", - продовжив Геращенко.

  Загалом він не виключає, що такого звернення й не було.

  "Для журналістів РФ збрехати - раз плюнути. Як каже відомий політехнолог Гліб Павловський - в Москві зараз добре працювати молодим журналістом - три роки ганьби і на квартиру в Москві вже заробив", - наголосив представник МВС.

  За його словами, де зараз перебуває Ярош - невідомо. 

  "Україна не видає своїх громадян іншим країнам і вже тим більше Росії, яка не видає нам громадян України - Януковича, його сімейку і три десятки негідників рангом нижче. Так що Дмитру Ярошу в Україні у цій конкретній справі бояться точно нічого", - заявив він.

  "Думаю, що МВС і СБУ продовжить вивчення публічних і не тільки виступів російських шизофреніків типу Жириновського і Зюганова й порушувати справи за ними, володіючи залізними доказами їхньої вини у фінансуванні та іншій підтримці тероризму в Україні. Такою буде наша відповідь", - підкреслив Геращенко.

  Як повідомлялося, сьогодні на сайті Інтерполу з‘явилася інформація про міжнародний розшук лідера "Правого сектору" Дмитра Яроша. Як зазначається, українця оголошено у розшук за запитом Росії.
  Попередній матеріал
  Бойовики викрали двох співробітників Донецької ОДА
  Наступний матеріал
  СБУ видворила з України британського підданого-журналіста Russia Today
  Loading...