5.ua

"Батьківщина" піде на вибори без Туричнова, Парубія, Авакова, Денісової та Пашинського

  Міністр внутрішніх справ, колишній народний депутат Арсен Аваков підтвердив, що не братиме участі в парламентських виборах разом з партією "Батьківщина" (за списком якої його було обрано до парламенту). Про це він написав у своєму блозі на сторінці Facebook.


  Також він повідомив, що, крім нього, партію мають намір покинути кілька відомих партійців: Олександр Турчинов, Арсеній Яценюк, Людмила Денисова, Павло Петренко, Лілія Гриневич, Валерій Головко, Костянтин Матейченко, Сергій Пашинський, Андрій Парубій, Андрій Пишний, Максим Бурбак, Михайло Хміль, Михайло Апостол, Леонід Ємець, Валерій Лунченко.

  За словами Авакова, ці люди пропонували керівництву "Батьківщини" підписати з іншими "демократичними, майданівськими і патріотичними силами" угоду про принципи та цілі формування нової коаліції в парламенті, провести злиття з партіями "За Україну!", Європейською партією іта кількома іншими.

  "В рамках цього пропонувалося, щоб список об'єднаної "Батьківщини" на виборах очолив наш кандидат на посаду Прем'єр-міністра Арсеній Яценюк. При тому, що лідером партії, звичайно, залишалася б Юлія Тимошенко. Ця ідея, до речі, вперше була висунута самою Юлією Володимирівною - і висувати на прем'єрство Арсенія, і пропонувати йому перше місце в списку", - зазначив Аваков.

  Однак, за словами Авакова, більшість у керівництві партії відмовилась від такого формату участі у майбутніх виборах
  Попередній матеріал
  ООН: кількість бідняків в Латинській Америці зменшилась вдвічі
  Наступний матеріал
  Георгій Зантарая виборов першу нагороду для нашої збірної на чемпіонаті світу з дзюдо
  Loading...