Балога дав першу після відставки прес-конференцію (репортаж)

  Колишній керівник Секретаріату, який пішов зі скандалом, дав першу після відставки прес-конференцію. Пан Балога підтвердив - звільнився через цитата "кумівське оточення Ющенка і його наміри балотуватися на другий термін". Віктор Балога один з лідерів партії "Єдиний центр" тому охоче поділився своїми планами з журналістами.

  Яблуку ніде впасти. В "Єдиному центрі" уваги преси - Віктор Балога у відставці. Пальців однієї руки вистачить, щоб порахувати: скільки разів за часів керівництва Секретаріатом він публічно зустрічався з журналістами. Тепер усе інакше. Далі від Президента - ближче до преси. Для якої тепер, каже Віктор Балога, він відкритий. Та не настільки, щоб говорити про таємниці своїх стосунків з Віктором Ющенком. Інтрига, яка зібрала таку кількість преси, зникла з першими словами екс-глави Секретаріату. Замість компроматів - вибачення. За падіння рейтингу колишнього шефа.

  Віктор Балога, член президії партії "Єдиний центр": "Якщо я винен, то я приношу вибачення Президенту за неправильну організаційну роботу у Секретаріаті Президента. Якщо це на моїй совісті, то й перед Богом і перед ним я вибачаюсь. Але все набагато тяже і все набагато сложніше".

  Учари вороги - нині потенційні соратники. Тепер Віктор Балога готовий до співпраці в майбутньому Парламенті з усіма. Навіть з депутатами свого затятого опонента - Юлії Тимошенко. Хоча за три роки роботи, як кажуть вхожі кабінетів на Банковій, у Балоги  не склалося ще з двома жінками - першою леді та секретарем РНБО. Відставлений чиновник такі стосунки пояснює просто.

  За рахунок красивої дружини і буде найближчі місяці жити політик. Адже за офіційною декларацією, жодного майна і бізнесу у Віктора Балоги немає. Але є мета - максимальна кількість депутатських мандатів у майбутній Верховній Раді. Саме на розвиток рідної партії і направить тепер усі свої менеджерські здібності екс-керівник Секретаріату. Але для початку трохи відпочине.

  Ірина Герасимова, Максим Шинкаренко та Іван Головач, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.41Мб)

  Попередній матеріал
  У канцелярію Президента Сербії увірвався чоловік з двома гранатами
  Наступний матеріал
  "Шахтар" в аеропорту зустрічали більше трьох тисяч прихильників
  Теги:
  Loading...