politolog.net

Байден заявив, що п'ять європейських країн готові зняти санкції з РФ прямо зараз

У Європі не всі бачать необхідність продовжувати санкції проти Росії

Віце-президент США Джо Байден вважає, що існує ймовірність зняття санкцій з Росії у випадку, якщо Україна активно не проводитиме обіцяні економічні та політичні реформи. Про це повідомляє DT з посиланням на агентство Reuters.

"Ми знаємо про те, що, якщо вони (українці) дають привід ЄС, то є принаймні п'ять країн, які прямо зараз можуть сказати: "ми хочемо "вийти" з санкцій проти Москви", - заявив Байден, виступаючи в Раді з міжнародних відносин у Нью-Йорку.

Крім того, Байден розповів, що він щотижня по дві-три години розмовляє телефоном з українським керівництвом з тих пір, як почалася криза. За його словами, він увесь час підкреслює необхідність проведення реформ, а також чинить тиск на Німеччину, Францію та Італію, щоб ті не скасовували санкції.

Як зазначається, віце-президент США також розповів, що в Європі не всі розуміють необхідність продовження санкцій. Вони більше опікуються проблемами, які спричинило введення санкцій, а також питанням "до" і "після".

За словами Байдена, кілька представників ЄС вважають, що раніше українська влада була маріонеткою Кремля, тому вони не бачать необхідності продовжувати санкції зараз. Крім того, дається взнаки і власні проблеми Європи - Brexit та міграційна криза. 

Як повідомляв 5.ua, раніше голова Європейської ради Дональд Туск заявив, що Європа буде активно відповідати на атаку РФ по Україні.

Попередній матеріал
Порошенко обговорив з генсеком НАТО реформи в оборонній сфері
Наступний матеріал
Анонс прямих трансляцій на 5.ua

Туск заявив, що Європа буде активно відповідати на атаку РФ по Україні

Україна вітає ініціативу скликання спеціального засідання Радбезу ООН щодо загроз тероризму – Порошенко

Порошенко: "Давайте будемо відвертими, ми не склали іспит Будапештського меморандуму"

Україна закликає міжнародних партнерів ввести санкції проти учасників так званих виборів у Криму