Байден у ВР 5.ua

Байден подякував Яценюку за проведені реформи

  Джозеф Байден привітав уряд України з досягненнями, які були зроблені за останні два роки

  Віце-президент США Джозеф Байден висловив вдячність прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку "за його невтомні зусилля в ім'я України та намір надалі брати участь у процесі реалізації реформ". Про телефонну розмову, яка відбулася після заяви голови українського уряду про рішення подати у відставку, повідомили в Білому домі, передає РБК-Україна.

  Так, Байден подякував Яценюку за його партнерство в історичний для України час. Він привітав уряд України з досягненнями, які були зроблені за останні два роки.

  "Віце-президент висловив вдячність прем'єр-міністру Яценюку за його невтомні зусилля в ім'я України та його намір надалі брати участь у процесі реалізації реформ, необхідних для гарантування стабільності, процвітання та територіальної цілісності України. Лідери погодилися, що такі зміни повинні бути незворотними, а подальший прогрес є вирішальним для забезпечення благополучного майбутнього українського народу", - йдеться в повідомленні.

  Лідери також погодилися щодо важливості формування нового складу уряду, налаштованого на впровадження необхідних реформ, зокрема тих, які рекомендовані Міжнародним валютним фондом та Європейським Союзом.

  Як інформував 5.ua, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк подає у відставку. На посаді прем'єр-міністра України Арсеній Яценюк перебуває з 27 лютого 2014 року.

  Попередній матеріал
  Ціна на нафту Brent продовжує зростати
  Наступний матеріал
  Справа ГРУшників: сьогодні суд допитає свідків захисту
  Теги:
  Loading...

  Політики відреагували на відставку Яценюка

  "Прем'єрів в Україні виносять" - у соцмережах бурхливо обговорюють відставку Яценюка

  Арсеній Яценюк подає у відставку

  Парасюк: Мені пропонували 20 мільйонів, щоб я не голосував за звільнення Яценюка

  Результати професіоналів уряду Яценюка кращі, ніж результати політичних призначенців - експерт

  Яценюк має намір заборонити закупівлю російських нафтопродуктів