Азаров: проведення дострокових президентських виборів неможливе

  Микола Азаров оіцнює протистояння в Україні як спробу державного заколоту і вважає не можливим проведення дострокових президентських виборів.

  Про це він заявив у ДавОсі, де триває міжнародний економічний форум. Іще український прем"єр подякував Генсеку Ради Європи Тур-бйорну Ягланду за зважену оцінку ситуації у Києві. Водночас український прем"єр наголосив, що уряд категорично не сприймає всі антиконституційні дії, які відбуваються у Києві. На думку чІльника уряду, сьогодні влада має справу вже не з мирними протестами, а з добре організованою, спланованою операцією із захоплення влади. І навіть при цьому - проявляє витримку, додав Микола Азаров. Прем’єр також спростував інформацію про те, що організатори Всесвітнього економічного форуму в Давосі відкликали його запрошення. При цьому Азаров нагадав, що у нього вже відбулися деякі зустрічі, зокрема, з генсеком Ради Європи. Нагадаю, напередодні видання BuzzFeed повідомило, що організатори Форуму скасували виступ українського прем"єр-міністра на засіданні у п`ятницю та відкликали запрошення на сам захід.

  Микола Азаров, прем’єр-міністр України: "На мой взгляд все, что сейчас происходит - укладывается в рамках стремления захватить власть на Украине. Вначале поводом служило то, что правительство было вынуждено отложить подписание асоциации с ЕС, Затем это переросло уже в открытую борьбу за власть. Попытку выдвинуть ультиматум уйти президенту в отставку - попытка вобщем-то и захватить власть, потому что осуществлялись попытки захвата здания правительства, здания администрации президента, захватили мерию, ряд других государственных зданий."

  Попередній матеріал
  Мітингувальники захопили 4 Обласні Держадміністрації
  Наступний матеріал
  4 людини загинули під час учорашніх протистоянь
  Теги:
  Loading...