Арсен Аваков
Арсен Аваков 5 канал

Аваков запропонував продавати в Росію наркотики, вилучені в Україні

Читайте по-русски
Чільниця Мінфіну повідомила, що без змін до законодавства – реалізувати це не вдасться

Арсен Аваков запропонував своїй колезі по Кабінету Міністрів Оксані Маркаровій продати вилучені правоохоронцями наркотики до Росії. Так чільник силового відомства пожартував під час річного звіту голови Нацполіції Сергія Князєва, передає "5 канал".

Князєв повідомив, що від початку року правоохоронці вилучили понад 5 тонн наркотичних речовин. Після чого Аваков перебив свого підлеглого і запропонував Міністерству фінансів купити вилучене.

У відповідь на це чільниця фінансового відомства Оксана Маркарова повідомила, що без змін до законодавства реалізувати це не вдасться.

"З початку року з протиправного обігу вилучено понад 5 тонн наркотичного зілля, з яких майже 1 тонна – героїну, 657 кг – кокаїну. Очевидно, що такі результати здобуваються шляхом…", – звітував Князєв.

У цей момент слово узяв чільник МВС: "Я переб'ю тебе. Звертаюся до міністра фінансів – купіть у нас, будь-ласка, це все. Нам дуже потрібні ці гроші. Прийміть закон відповідний. Вам хоч оптом. Дуже вас прошу. Надішліть у Росію, вони там торгують літаками МЗС".

Як повідомляв 5.UA, в лютому 2018 року в посольстві Росії в Аргентині знайшли 400 кг кокаїну. Згодом The Telegraph написали, що кокаїн з Аргентини в РФ доставляв особисто ексдиректор російської ФСБ.

Попередній матеріал
Флешмоб з нагоди Дня Державного прапора – завершено
Наступний матеріал
"Не варто особливо переживати": експерт пояснила, чи очікувати восени підвищення цін на світло і газ
Loading...