В'ячеслав Аброськін
В'ячеслав Аброськін Facebook / Арсен Аваков

Аваков прийняв відставку трьох заступників голови Нацполіції – Аброськіна, Купранця та Невгада

  Читайте по-русски
  Крім того, своїм наказом міністр призначив двох нових заступників голови Нацполіції

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звільнив заступників голови Національної поліції В'ячеслава Аброськіна, Віталія Невгада та Ігоря Купранця. Про це повідомляє прес-служба МВС.

  "Відповідно до наказу міністра внутрішніх справ із лав Національної поліції звільнено першого заступника голови НПУ – керівника кримінальної поліції генерала поліції ІІ рангу В'ячеслава Аброськіна, заступника голови – начальника Головного слідчого управління генерала поліції ІІІ рангу Віталія Невгада, заступника голови – начальника Департаменту захисту економіки генерала поліції ІІІ рангу Ігоря Купранця", – йдеться у повідомленні.

  Крім того, своїм наказом Аваков призначив Євгена Коваля і Максима Цуцкірідзе на посади першого заступника голови Нацполіції – керівника кримінальної поліції та заступника голови Нацполіції – начальника Головного слідчого управління відповідно.

  "Заступники голови Національної поліції В'ячеслав Аброськін, Ігор Купранець і Віталій Невгад припинили свою службу в органах Нацполіції. Вони служили українському народові у надважкий перехідний період для правоохоронних органів і під час війни на Донбасі. Дякую за службу кожному. Новим керівникам бажаю служити гідно в ім'я України. Не підведіть!", – цитує слова міністра прес-служба.

  Аброськін обіймав зазначену посаду з липня 2017 року. Купранець – з листопада 2016 року. Невгад – з вересня 2017 року.

  Зазначимо, В'ячеслав Аброськін заявив, що подав міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову рапорт про звільнення, серед іншого, у зв'язку з тим, що має намір балотуватися на посаду міського голови Маріуполя, пише "Інтерфакс-Україна".

  Нагадаємо, напередодні речник Нацполіції Ярослав Тракало заявив, що троє заступників голови Національної поліції Сергія Князєва – В'ячеслав Аброськін, Ігор Купранець та Віталій Невгад – подали у відставку і були звільнені.

  Попередній матеріал
  Компанія Порошенка придбала велику партію боєприпасів для армії
  Наступний матеріал
  СБУ затримала колишніх працівників, які стежили за громадянами "на замовлення"
  Loading...