5.ua

Аваков готовий будь-якої хвилини піти у відставку

  Міністр внутрішніх справ готовий будь-якої хвилини піти у відставку, але виступає за порядок в Україні і не хоче, щоби в країні, цитую, "перемогли банди".

  Про таке Арсен Аваков заявив журналістам. Міністр також пообіцяв сьогодні оприлюднити аудіо-записи у справі про вбивство активіста "Правого сектору" Олександра Музичка, більше відомого як Сашко Білий.

  Цього ж дня народний депутат Інна Богословська заявила, що Арсена Авакова призначили міністром внутрішніх справ для підтримки Юлії Тимошенко під час президентських перегонів. Саме вона є автором постанови щодо звільнення чільника силового відомства. Богословська наголосила – Аваков керується вказівками верхівки партії Батьківщина і не має професійного досвіду для керування міністерством внутрішніх справ. Позафракційна депутатка зауважила, що спробує поставити на голосування постанову про відставку міністра – вже наступного тижня.

  Водночас в.о. Президента Олександр Турчинов заявив, що Аваков не буде усунений з посади до результатів розслідування. «У разі якщо парламентська комісія визнає порушення закону з боку будь-якої особи, тоді Парламент буде приймати рішення з приводу Авакова. Зараз ми не можемо займатися розправою», - сказав він.

  Попередній матеріал
  Пугачова, Ярмольник і Прохоров закликали припинити цькування Макаревича в Росії
  Наступний матеріал
  ГПУ активізує розслідування в сфері інформаційної безпеки України
  Теги:
  Loading...