Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Атаки на армію не додадуть балів тому, хто стрімко втрачає довіру – Порошенко про підозру генералу Дроздову

Читайте по-русски
Дискредитація українських офіцерів вигідна Кремлю та поплічникам Януковича, яких повернув до влади Зеленський, – наголошує політик

Атаки на українську армію не додадуть балів тим, хто стрімко втрачає довіру суспільства, але знекровлять обороноздатність країни. Так у Facebook п'ятий Президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко прокоментував вручення підозри командувачу Повітряних сил ЗСУ, генерал-полковнику Сергію Дроздову.

"Наша армія, якій українці довіряють найбільше з-поміж усіх державних інституцій, зазнає чергової атаки. Надто часто влада призначає "крайніми" людей у військовій формі. "Кіборг" генерал Марченко, Андрій Антоненко "Ріфмастер". Тепер цей список поповнив генерал Сергій Дроздов", – написав Порошенко.

Йдеться про справу щодо причин авіакатастрофи навчального літака АН-26 на Харківщині, яка сталася 25 вересня 2020 року. Тоді загинули 26 курсантів Харківського університету ПС ЗСУ ім. Кожедуба.

Державна комісія з розслідування причин трагедії назвала сукупність факторів, які призвели до падіння: польоти організовані з порушеннями, були зауваження до підготовки курсантів та екіпажу.

"Але відповідальність за трагедію вирішили покласти на одну людину. Сумнозвісне ДБР уже вручило підозру командувачу Повітряних сил ЗСУ, генерал-полковнику Сергію Дроздову. Днями відбудеться судилище. Це знову той випадок, коли не можна мовчати", – констатує Порошенко.

Політик наголошує, що Сергій Дроздов понад 40 років віддав службі в армії, має більш як 2 тис. годин нальоту. Отримав три бойові ордени, два з яких – за Російсько-Українську війну. Тобто він один з тих військових, на знаннях і досвіді якого "тримається боєздатність українського війська".

"Кому вигідна дискредитація найкращих представників українського офіцерства? Найперше – Кремлю і всіляким Портновим, Татаровим та іншим Януковичам, яких повернув до влади Зеленський", – вказав лідер "ЄС".

І резюмував: "Переконаний, атаки на армію не додадуть балів тому, хто стрімко втрачає довіру. Але вони знекровлюють нашу обороноздатність. І цього точно не можна допустити".

Попередній матеріал
Ожеледиця повертається: у ДСНС попередили про "жовтий" рівень небезпеки
Наступний матеріал
Сніг і дощі: в Україні погіршиться погода, синоптики радять утриматися від походів у Карпати
Loading...