Ігор Гриб
Ігор Гриб 5 канал

"Слова Павла просто не слухали": батько політв'язня Гриба розповів про подальші кроки після вироку Верховного суду РФ

Читайте по-русски
Незаконно захоплений і засуджений у Росії юнак важкохворий і не отримує відповідної медичної допомоги

В ефірі "5 каналу" батько викраденого Росією українця Ігоря Гриба прокоментував присуд Верховного суду РФ, який залишив незмінним вирок полоненому – шість років ув'язнення – попри його захворювання та невинуватість.

"Ніякі доводи захисту не були сприйняті. Навіть коли Павло свою промову виголошував, то його практично судді і не слухали: між собою щось розмовляли, спілкувалися", – сказав батько заручника.

Чоловік також розповів про те, як захист планує протистояти російському судилищу.

"Ми оскаржили у Верховному суді рішення, тепер ми будемо подавати  відповідні скарги ще на побиття Павла, на те, що йому там тортури відповідні, що до нього пошта не доходила, утиски, ненадання медичної допомоги. Ці судові позови будуть іти вже окремо від цієї основної справи", – розповів Гриб.

Також батько заручника Кремля висловив вдячність європейським інституціям щодо закликів звільнити його сина. Він збирається просити країни Заходу про посилення тиску на Росію, бо у Павла Гриба дуже погіршився стан здоров'я.

Повний запис розмови можете переглянути тут:

Раніше, за словами батька, обстеження політв'язня Павла Гриба показали, що подальше його перебування за ґратами призведе до внутрішньої кровотечі та смерті.

Як також повідомляв 5.UA, речниця ЄС Мая Коціянчич опублікувала заяву з приводу рішення Верховного суду Росії, який підтвердив вирок Павлові Грибу.

Попередній матеріал
"Все одно роблять простріли": що змінилося на передовій з початку перемир'я – репортаж
Наступний матеріал
Кондратюк про відсутність освіти у "слуг народу": "Цим "цуценятам" і фотографам розкажуть щось про основи економіки"
Loading...