Петро Порошенко
Петро Порошенко фото Європейська солідарність

Арешт Порошенка стане для Зеленського "пострілом у ногу", він цього не зробить – лідер "ЄС"

  Читайте по-русски
  Події 17 січня Петро Порошенко називає "початком нового політичного сезону" і закликає Зеленського цей сезон розпочати

  Ймовірний арешт п'ятого президента України Петра Порошенка у так званій "вугільній справі" стане для чинного глави держави Володимира Зеленського "пострілом у ногу". Тому команда Зеленського на цей крок не піде.

  Про таке Порошенко заявив під час пресконференції в Українському домі у Варшаві.

  "Не тому, що я такий недоторканний, але нуль підстав для цього. Упевнений, Зеленський не зробить цього – не вистрілить собі в ногу. Немає підстав, тому нема чого коментувати", – переконаний очільник "Євросолідарності".

  Крім того, Петро Порошенко вважає, що сфабрикована проти нього справа виникла через падіння рейтингів чинного президента України.

  "Якщо падає його рейтинг і він не має інструментів, щоб розв'язати проблему… Тільки у відосиках він експерт. Але я не дам йому змоги розкручуватися на відосиках зі мною", – наголосив п'ятий президент.

  Події 17 січня, після повернення в Україну, Порошенко називає "початком нового політичного сезону" і закликає Зеленського з'явитися до столиці, аби цей сезон розпочати.

  Водночас, відповідальність за сфабриковану справу проти Порошенка лежить особисто на олігархові Ігореві Коломойському та чинному главі держави. У цьому впевнений лідер опозиції.

   "Архітектором моєї справи, за моєю інформацією, є Зеленський, який і дає вказівки, організовує і несе за це відповідальність. Замовником виступає Коломойський. Я це стверджую авторитетно – це помста за ПриватБанк ", – переконаний Порошенко.

  При цьому, він звертає увагу іноземних медіа на те, що сам олігарх Коломойський, попри обґрунтовану підозру в крадіжці понад $10 млрд, відмиванні коштів та шахрайстві, навіть не перебуває під  санкціями в Україні.

  "Коломойський у нас дуже активно разом з Зеленським заробляє", – констатував лідер  "Євросолідарності ".

  А самому Володимиру Зеленському невдовзі доведеться пояснювати, "за що йому заплатили $41 млн, за що йому заплатили ще десятки мільйонів пан Коломойський, які джерела цих коштів і таке інше".

  Як інформував 5.UA, раніше Порошенко повідомив, що прилетить 17 січня з Варшави рейсовим літаком.

  Раніше колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен закликав офіційний Київ утриматись від політичних переслідувань п'ятого президента, лідера партії "Європейська Солідарність" Петра Порошенка. 

  Перед цим у Міжнародному демократичному союзі заявили, що вважають дії президента Володимира Зеленського та української влади, спрямовані на переслідування лідера опозиційної партії, п'ятого президента Петра Порошенка, неприйнятними і небезпечними для України.

  Крім того, адвокат п'ятого президента України Ілля Новіков повідомив: так звана кримінальна "підозра" була сфабрикована за вказівкою з Офісу президента Володимира Зеленського та не має жодних правових підстав, а отже, є незаконною.

  Попередній матеріал
  Російські окупанти поранили українського військового на сході України
  Наступний матеріал
  Порошенко попередив, що влада може примусово посадити літак з ним в іншому аеропорту
  Loading...