Антикорупційний прокурор просить Луценка розслідувати погрози нардепа Дейдея

  Холодницький вбачає у діях Дейдея "протиправний умисел"

  Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив про тиск з боку народного депутата Євгена Дейдея (Народний фронт) на суд та перешкоджання з його боку роботі прокурорів САП. Він звернувся до ГПУ. Про це Холодницький повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  За його словами, 17 липня під час розгляду в Солом’янському райсуді Києва клопотання про застосування до підозрюваного Сергія Переломи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, Дейдей "разом з іншими особами, відкрито, у присутності представників засобів масової інформації, висловлював погрози фізичної розправи та ображав гідність процесуального керівника у кримінальному провадженні – заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимира Кривенка та мого першого заступника Максима Грищука".

  Холодницький вбачає у діях Дейдея "протиправний умисел щодо перешкоджання законній діяльності прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та перешкоджання виконанню ними службових обов’язків", а також тиск на суд.

  Він звернувся з цього приводу до ГПУ.

  "Звернувся до Генерального прокурора України Юрія Луценка з вмотивованим рапортом про внесення відомостей за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань та початку досудового розслідування за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 343 та ч. 1 ст. 345 Кримінального кодексу України", – зазначив Холодницький.

  Попередній матеріал
  На Луганщині перестала працювати окружна виборча комісія – Свєтіков
  Наступний матеріал
  Українські бійці захопили російський важкий кулемет біля Докучаєвська

  Під будівлею суду в Анкарі сталася стрілянина

  У місії ОБСЄ підтвердили зникнення працівника, якого ФСБ назвала "агентом СБУ"

  7 кандидатур, які стануть нардепами, можуть стати "золотою акцією" в парламенті – координатор "Чесно"

  Волонтери: Позиції ЗСУ під Зайцевим зазнали потужного обстрілу, є жертви