7 кандидатур, які стануть нардепами, можуть стати "золотою акцією" в парламенті – координатор "Чесно"

Круглашов розповів, які порушення на довиборах бачив на власні очі

"Чесно" важко оцінити, наскільки чесно пройшли вибори, бо це, насамперед компетенція ГМ "Опора" та КВУ. Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив координатор руху "Чесно" Андрій Круглашов.

За його словами, організація, яку він представляє, дивиться за кандидатами і доносить до людей, для чого взагалі за когось голосувати.

"Чому ці вибори важливі? Насправді оці 7 кандидатур, які стануть депутатами, можливо, будуть "золотою акцією", тому що у нас дуже хитка більшість у зв'язку з прогулами і так далі", – сказав Круглашов.

Окрім того, він розповів, що став свідком певних порушень на округах: "Я особисто був свідком таких прийомів, які можна вважати брудними. Ми були в шести округах із семи особисто присутні, ... і ми бачили, що до людей приходить у ящики. Часто були листівки від імені або у стилістиці опонентів, які не мають стосунку до цієї людини. Були купа клонів – ця технологія вона з Росії прийшла, її політтехнолог Кошмаров-Трубіцкой почав використовувати. Вона потрібна, щоб люди ненароком кілька десятків сотень голосів віддали не тому, по-друге, щоб ввести більше людей у комісії, які перейдуть потім потрібному кандидату". 

Круглашов також наголосив, що на Полтавщині взагалі "можна було помітити кандидатів з усіх попередніх округів інших, яких просто десантом туди закидали. Так створена у нас система, що вона стимулює подібні маніпуляції".

Як повідомляв 5.ua, поліція зафіксувала понад 200 повідомлень про порушення на довиборах у ВР.

Попередній матеріал
Французького прем'єра освистали через теракт у Ніцці
Наступний матеріал
У місії ОБСЄ підтвердили зникнення працівника, якого ФСБ назвала "агентом СБУ"

Парубій розповів, чи відбудуться дочасні вибори у Верховну Раду 

Прокуратура: На Луганщині відкрили 14 проваджень щодо злочинів на довиборах у ВР

Наскільки чесними були проміжні вибори до Ради: головні проблеми та порушення

ЦВК опрацювала вже більше 50% протоколів на довиборах до ВР

Черненко: "На Полтавщині 151-й виборчий округ "Батьківщини" організовує підкуп виборців"

"День тиші": У Чернігові виборцям в аптеках роздають подарункові сертифікати на ліки