5 канал

Аналітик: Законопроект Дерев'янка – контрудар чиновників на оприлюднення їхніх статків

Законопроект, який пропонує, щоби усі особи, які пов'язані з антикорупціонерами, подавали декларації своїх статків – це перебільшення

Законопроект позафракційного народного депутата Юрія Дерев'янка – контрудар чиновників на оприлюднення декларацій. Про це в ефірі "5 каналу" заявив старший аналітик Transparency International Україна Олександр Калітенко.

"Нам треба власне себе спитати, чи дійсно держава тут? Чи представники держави хочуть боротися з корупцією, чи вони хочуть якнайбільше ускладнити життя тим, хто допомагає державі робити це – громадських активістів, журналістів так само? Такий законопроект з'явився через те, що ми побачили дуже великі статки у електронних деклараціях, які подавали посадовці, і це може розглядатися як такий контрудар, контрвідповідь", - зазначив він.

Калітенко додав: "Саме в такій редакції, в якій пропонується законопроект, що всі-всі, пов'язані з антикорупціонерами мають декларувати, це власне перебільшення і це контрудар".

Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко, багато посадовців вважають, що нинішнє е-декларування – це "нульова" декларація.

Попередній матеріал
СБУ: Полковник поліції вимагав "подяку" за приховання хабарництва
Наступний матеріал
СБУ затримала на хабарі власного співробітника

Активісти створили Telegram-бота і Chrome-розширення для швидкого пошуку е-декларацій чиновників

Журналіст: е-декларування може стати кроком до авторитаризму

"Реанімаційний пакет реформ": Чиновники просто так "не проковтнули" оприлюднену інформацію своїх декларацій

Порошенко – декларантам: Поясни, де ти, голубе сизий, взяв ці гроші?

Чому на результат від е-декларацій варто чекати цілий рік – НАЗК

5 канал - трансляція наживо