"Альфа" виходить з приміщення "Нафтогазу"

  У "Нафтогазі" зараз затишшя. Як повідомляє кореспондент 5 каналу, спецпідрозділ "Альфа" виходить з приміщення національної енергокомпанії. Залишають його депутати-бютівців. Близько години тому на місце подій прибула слідча група міністерства внутрішніх справ.

  Нагадаємо, близько полудня до будівлі "Нафтогазу" увірвалися спецпризначенці СБУ - загін "Альфа". Вони вилучили оригінал контракту з Газпромом про транзит енергетичного ресурсу та низку інших документів. Під час допиту слідчих СБУ в заступника головного бухгалтера Нафтогазу стався гіпертонічний криз. Її забрала швидка. Невдовзі на місце приьбули депутати з БЮТ. Між ними та альфівцями почалачсся бійка. Перший віце-прем`єр Олександр Турчинов заявив: Нафтогаз захопили, щоб зірвати розрахунки з Газпромом. Він назвав злочином використання елітних підрозділів СБУ для звичайного вилучення документів. Тим часом, СБУ закликало не політизувати події у Нафтогазі. За їхніми словами, там триває звичайне слідство.

  Олександр Турчинов, перший віце-прем`єр-міністр України: "В останні години, коли перераховувались гроші на митниці вимкнули електроенергію, щоб зірвати сервери, зірвати можливість оформлення і перерахунку грошей. Тобто, пішли на будь-які провокації щоб зберегти корупційні схеми".

  Марина Остапенко, речник СБУ: "Не треба створювати такого ажіотажу. Відбуваються звичайні слідчі дії в рамках існуючого законодавства України. Відбцуваються виїмка документів, які необхідні для розслідування цієї кримінальної справи. про яку я вже говорила. Що стосується співробітників Альфи. які були присутні в будинку Нафтогазу - вони задіяні винятково для охорони сліжчої групи служби безпеки. Оскільки з вчорашнього дня на цю слідчу групу здійснюється дуже такий наполегливий тиск з боку деяких окремих осіб".

  Попередній матеріал
  Райсуд Києва призупинив слідчі дії СБУ щодо "Нафтогазу",- Власенко
  Наступний матеріал
  Прямий зовнішній борг України скоротився на 1,5%
  Теги:
  Loading...