5 канал

Айвазовська пояснила, чому сьогоднішнє засідання у Мінську не буде результативним

  Експерт вважає, що каменем спотикання на переговорах залишається обговорення заходів безпеки

  Представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ольга Айвазовська припускає, що сьогоднішня зустріч міністрів закордонних справ країн нормандської четвірки в Мінську навряд чи буде результативною. Про це вона заявила журналістам у вівторок, 29 листопада, передає "Укрінформ".

  "Свідченням того, що сьогодні мала ймовірність засідання у Мінську, є проблема того, що немає узгодженого документу, який би формально лише затвердили в Мінську глави МЗС. Дискусії, що велися на рівні експертів, юридичних радників протягом листопада, поки що не дали своїх результатів, оскільки кожна сторона має власні завдання", – зазначила Айвазовська.

  Крім того, експерт заявила, що нинішнє засідання в Мінську швидше буде таким, яке "дозволить звірити годинники", ніж узгодити єдиний документ.

  Як повідомила Айвазовська, наразі основні розбіжності на переговорах у Мінську стосуються заходів безпеки, зокрема для України є неприйнятною пропозиція російської сторони скасувати АТО.

  "Українська сторона має власну дорожню карту, але думаю, що основні розбіжності стосуються заходів безпеки, тому що Російська Федерація цією дорожньою картою, яка оприлюднена на початку цього року в різних форматах, передбачала можливість скасування АТО – пункт №1 дорожньої карти. Тому ми не можемо говорити, що це є прийнятним для української сторони, якщо цей пункт залишався пропозицією документу", – наголосила вона.

  Як відомо, на зустрічі голів МЗС "нормандської четвірки" Київ представить свій варіант "дорожньої карти".

  Нагадаємо, раніше представник України Леонід Кучма заявив, що Мінські переговори будуть успішними за умови приєднання до них США.

  Попередній матеріал
  У Бердянську на уроці фізкультури померла 12-річна дівчинка
  Наступний матеріал
  Заходи з нагоди завершення насування Арки на об’єкт "Укриття" – відео
  Loading...

  Кучма: Мінські переговори будуть успішним за умови приєднання до них США

  Кучма розповів, яке питання порушуватиме Україна цього разу в Мінську

  На зустрічі голів МЗС "нормандської четвірки" Київ представить свій варіант "дорожньої карти" – Клімкін