Айвазовська: До ЦВК кандидатів у нардепи з Луганщини на реєстрацію підвозили цілими автобусами

Є окремі округи, де питання кількості кандидатів заганяє нас у глухий кут

Таке в ефірі "5 каналу" під час програми "Погляд" повідомила координатор виборчих програм ГМ "Опора" Ольга Айвазовська.

"Зараз важко говорити про якісний склад кандидатів до кінця, бо всі кандидати ,будучи громадянами України відповідного віку, мають право на представницький мандат у Верховній Раді через виборчу компанію. Але є окремі округи, де питання кількості кандидатів заганяє нас у глухий кут. Наприклад, Луганська область 104 виборчий округ, де вже зареєстровано 107 кандидатів, величезна частка з них – невідомі нікому особи, які за нашою інформацією, підвозилися цілими автобусами до центральної виборчої комісії з метою організованої реєстрації", - повідомила Айвазовська.

"Більше того у Дніпропетровському виборчому окрузі, в Дніпрі 27 округ, є чотири кандидати з однаковим прізвищем. Звичайно, це маніпуляція типова для українських одномандатних мажоритарних виборів, коли є спроба ввести в оману виборців через однакові прізвища. Їхня функція досить значна, відкусити в основного кандидата через таку маніпуляцію можна 3-4%" – додала вона.

Нагадаємо, 21 червня Центральна виборча комісія (ЦВК) завершила реєстрацію кандидатів на довибори до Верховної Ради України, які відбудуться 17 липня 2016 року. 

Попередній матеріал
Бойовики обстріляли житлові квартали Красногорівки, щоб прикрити диверсійно-розвідувальну групу
Наступний матеріал
Голова НАЗК: агенцію повністю сформують до середини липня

ЦВК завершила реєстрацію кандидатів на довибори у Верховну Раду

Айвазовська: Для перезавантаження ЦВК потрібно щонайменше 7 затверджених кандидатур