Артур Герасимов
Артур Герасимов eurosolidarity.org

500 тис. робочих місць від Зеленського – "фількіна грамота": влада не готова боротися з кризою – Герасимов

  Читайте по-русски
  Падіння промисловості, падіння ВВП і зникнення грошей із бюджету почалися задовго до епідемії, наголосив політик

  Уряд Зеленського не готовий боротися з коронавірусом та долати наслідки епідемії і кризи в економіці, зазначив співголова фракції "Європейська солідарність" Артур Герасимов, повідомляє пресслужба партії. Він наголосив, що в уряду Зеленського немає реальної стратегії виходу з кризи.

  "Економіку вбили ще задовго до коронавірусу, тому що і падіння промисловості, і падіння ВВП, і таємничі зникнення грошей із бюджету почалися задовго до того, як епідемія і карантин прийшли до України", – сказав депутат.

  "Наприклад, вони говорять про створення 500 тисяч нових робочих місць. Але за даними Торгово-промислової палати, вже на сьогодні тільки через карантин 700 тисяч українців втратили роботу. Тобто вони одразу ж планують, що 200 тисяч українців залишаться без грошей і без роботи", – зауважив Артур Герасимов.

  Депутат зазначив, що є відомі і визнані норми, що створення одного робочого місця коштує в середньому 20 тисяч доларів.

  "Це означає, що в бюджеті на травень мають бути закладені 275 мільярдів гривень на створення цих нових робочих місць. Але їх там немає. Всі читали бюджет – їх там немає. Це означає, що ці 500 тисяч робочих місць від Шмигаля і Зеленського – це "фількіна грамота". Така сама, як і 4 тисячі доларів зарплата вчителям, і як 40% економічного зростання – від попереднього прем'єр-міністра Зеленського", – вважає Артур Герасимов.

  Співголова фракції переконаний, що потрібно зберігати робочі місця: "Міжнародна практика доводить – зберегти робоче місце в три рази дешевше, ніж створити нове".

  "Те, що у них немає стратегії, підкреслює те, що відбувається з коронавірусом. Можу підтвердити, що карантин – це було вірне рішення. Але в усьому іншому – хаос. І в першу чергу із захистом лікарів, тому що лікарі незахищені у прямому сенсі цього слова. В них немає нічого", – підкреслив Артур Герасимов.

  За його словами, саме через це громадянське суспільство, активісти, волонтери, меценати і благодійні фонди, зокрема і фонд Порошенка, змушені купувати та передавати в лікарні необхідні медичні та захисні засоби: спеціальні костюми, маски, апарати штучної вентиляції легень, пульсооксиметри, реанімаційні комплекти тощо.

  Артур Герасимов окремо наголосив на важливості страхування медиків, ініційованого Петром Порошенком.

  "Сьогодні не питання – влада чи опозиція. Ми – в одному човні і маємо разом рятувати країну. Люди не винні у помилках влади", – сказав депутат.

  Попередній матеріал
  У Київській духовній академії УПЦ МП виявили коронавірус у трьох викладачів та 16 студентів
  Наступний матеріал
  МОЗ ініціює регулярне тестування медиків на коронавірус
  Loading...