"5 канал" замовив національний екзит-пол у день виборів

  Соціологічна група «Рейтинг» на замовлення «5 каналу» проведе національний екзит-пол «УКРАЇНА – 2012». Результати будуть оприлюднені на «5 каналі» 28 жовтня в рамках телемарафону «Парламентські вибори 2012» одразу після 20:00.

  Про це повідомляє прес-служба "5 каналу".

  Опитування буде проведено на виході з 350 виборчих дільниць. Кількість опитаних складатиме понад 20 000 респондентів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення України (18 років і старше) за регіонами і типом населених пунктів. Виборчі дільниці для опитування відібрані випадковим чином із дотриманням принципу рівномірності. Респонденти на дільницях відбираються відповідно до кроку, який є незмінним протягом усього дня виборів.

  Опитування відбуватиметься анонімно, респонденти самостійно заповнюватимуть анкети (бюлетені) і опускатимуть у спеціально виготовлені скриньки. Дослідженню підлягатиме вибір партій: «За яку партію Ви щойно проголосували на виборах до Верховної Ради України?»,а також  соціально-демографічні характеристики виборців: вік, стать, освіта.

  До роботи на екзит-полі «УКРАЇНА – 2012» буде залучено понад 700 інтерв’юерів, крім того, близько 100 осіб займатимуться організацією опитування, контролем, збором даних та їх обробкою.

  Телемарафон «Парламентські вибори 2012» на «5 каналі» розпочнеться 28 жовтня о 07:00 і триватиме упродовж усього дня.

  Попередній матеріал
  КВУ: на українців стало важче тиснути, але легше підкупити [відео]
  Наступний матеріал
  У ЦВК презентували відеосистему спостреження за виборами [відео]
  Теги: