tsn.ua

Рівень безробіття в Севастополі досяг 30% - громадський активіст

  На сьогодні рівень безробіття в Севастополі досяг 30%, а підприємці фактично позбавлені можливості заробляти. Про це у вівторок, 24 червня, під час прес-конференції заявив координатор ініціативної групи "Кримська діаспора" Анатолій Засоба, пише


  "Дійсно, у підприємців наймані працівники отримували більше, ніж бюджетники на території Криму. Зараз ситуація інша. Бюджетники, наприклад, вчитель в школі, стали отримувати більше, а підприємці та бізнес відчувають надзвичайні труднощі. Тому там йде велике скорочення і урізання зарплат", – сказав він.

  Також Засоба зазначив, що раніше в бюджет Севастополя надходила приблизно третина доходів, і по кількості підприємців на душу населення він займав провідне місце в Україні. "Підприємців у Севастополі зараз дуже велика кількість, і, не маючи можливості розвивати свій бізнес, велика частина населення має великі проблеми", – підкреслив він.

  Також громадський активіст наголосив, що "безробіття сьогодні в Севастополі становить 30%, а такої цифри Севастополь ніколи не мав".

  Крім цього, він додав, що ціни на продукти зросли у 2-2,5-3 рази. Також зросли і комунальні тарифи, і зарплати в 10 тисяч рублів "практично не вистачає на життя".
  Попередній матеріал
  Єдиний представник України на переговорах в Донецьку – Кучма - РНБО
  Наступний матеріал
  Верховний Суд поставив крапку в "газовій справі" Тимошенко
  Loading...