ОГХК
ОГХК umcc.com.ua

"Змінені замки, виставлено охорону": співробітники компанії ОГКХ не можуть потрапити в офіс – прес-служба

  Читайте по-русски
  Юристи підприємства звернулися до до правоохоронців

  Поки легітимний керівник ОГХК Михайло Макаров знаходиться на лікарняному листі, тимчасовий його заступник, призначений Фондом держмайна в карантин, без конкурсу, Пітер Девіс, він же колишній співробітник проросійської Glencore, повністю паралізував роботу офісу компанії, йдеться на сайті АТ UMCC.

  Юридичний відділ ОГХК вже підготував відповідне звернення до правоохоронців.

  "З ранку 21 квітня співробітники компанії не можуть потрапити в офіс. Там змінені замки, виставлено охорону. Працівників не пускають на робочі місця. Відсутній доступ до серверів, печатки ОГХК і журнал реєстрації документів", - повідомляє прес-служба компанії.

  За словами представників підприємства, недопуск працівників на роботу – грубе нехтування законодавством. Воно завдасть шкоди бюджету країни і самої ОГХК, яку ще кілька місяців тому збиралися продати на відкритому конкурсі за вигідною ціною.

  Прес-служба компанії зазначає:

  "В результаті таких дій колективу компанії не буде нарахований аванс заробітної плати, не будуть сплачені з нього податки, зірветься подача фінансової звітності за 1 квартал, в результаті чого компанії будуть нараховані штрафи. Зупиниться робота з фінансового аудиту ОГХК за 2019 р. з компанією Baker Tilly 

  Відповідально заявляємо, що британський громадянин, Пітер Девіс, погано володіє українською мовою і вітчизняним законодавством. Він, здійснює свої згубні для стратегічного підприємства дії виключно за вказівкою свого куратора – заступника голови Фонду держмайна Сергія Ігнатовського і його шефа - Дмитра Сенниченка".

  Дивно, що саме так акціонер - Фонд держмайна, - бачить "ефективну" роботу стратегічної титанової компанії і її підготовку до "прозорої" приватизації. До слова, приватизацію ОГХК, як і інших флагманів української промисловості, Фонд скасував до "кращих часів".

  "На що хочемо звернути увагу? Якось дивно збіглося скасування приватизації з посиленням влади на ОГХК Пітера Девіса. Те, що він не патріот України і підприємства – стало очевидним з вчинених ним дій у відношенні колективу компанії. Чиї інтереси він "проштовхує" через Сенниченко-Ігнатовського? Думаємо, це предмет розслідування правоохоронних органів. Сподіваємося отримати від них компетентну оцінку рішень нерезидента, який не пускає співробітників ОГХК виконувати свій трудові обов'язки", – резюмують на сайті підприємства.

  Попередній матеріал
  Росія зняла санкції з нардепа від ОПЗЖ Новинського – подробиці
  Наступний матеріал
  За кордоном від коронавірусу одужали 50 українців – скільки ще лікуються
  Теги:
  Loading...