"Метінвест"
"Метінвест" фото Цензор.НЕТ

Заводи "Метінвесту" за 8 років стали екологічнішими на третину – гендиректор

  Читайте по-русски
  За останнє десятиліття холдинг вклав у екомодернізацію $344 млн

  Група гірничо-металургійних компаній "Метінвест" з 2012 року скоротила негативний вплив своїх заводів на навколишнє середовище на 33%. Про це повідомив гендиректор групи Юрій Риженков в ході онлайн-конференції Steel Success Strategies, організованої Fastmarkets і World Steel Dynamics, передає UAprom.info.

  Повідомляється, що за останнє десятиліття "Метінвест" вклав у екологічну модернізацію $344 млн. А в наступні 5 років інвестиції холдингу в цю сферу зростуть ще на $69 млн. Таким чином, як зазначив Риженков, до 2025 року сукупні інвестиції в екопроекти складуть $413 млн.

  Також, за словами топ-менеджера, холдинг підтримує інтеграцію української металургійної галузі в європейську систему торгівлі квотами на викиди парникових газів. Хоча окремі механізми регулювання викидів в ЄС і створять додаткові виклики для виробників.

  "У той час як European Green Deal є позитивною ініціативою, деякі з її механізмів можуть стати викликом для торгівлі та промисловості ЄС. Зокрема, мова йде про механізм Carbon Border Adjustment. Експерти вважають, що він сприятиме зростанню доходів ЄС і витрат експортерів. Ми незабаром представимо Єврокомісії власне бачення "вуглецевого податку" в рамках публічних консультацій", – заявив Риженков.

  Він із жалем нагадав, що модернізація виробництва, спрямована на зближення з кліматичними нормами ЄС, як правило, в Україні відбувається без стимулюючих програм з боку держави.  

  Нагадаємо, Єврокомісія в 2019 році представила нову програму European Green Deal, мета якої – зменшити викиди СО2 на 50-55% до 2030 і зробити Європу першим вуглецево нейтральним континентом до 2050 року.

  Попередній матеріал
  Рік, відведений Зеленським для завершення війни на базі "Мінська", закінчиться у грудні – Резніков
  Наступний матеріал
  Влада Кривого Рогу має намір не допустити другого туру виборів міського голови – нардепка
  Теги:
  Loading...