Бізнес на Amazon
Бізнес на Amazon 5.ua

Як заробляти на міжнародному ринку: у Києві пройде форум "Бізнес на Amazon"

Цього року форум збере 750 інтернет-підприємців та інвесторів з різних країн світу

23 червня в київському конгресно-виставковому центрі "Парковий" відбудеться третій щорічний форум "Бізнес на Amazon" від компанії SalesHub.

Довідка: Amazon (Amazon.com, Inc) – один з перших і найбільший (за оборотом) сервіс роздрібного продажу товарів і послуг через інтернет. Політика активної експансії дозволила гігантові інтернет-продажів захопити значні частки на ринках 15 країн (США, Канада, Німеччина, Франція, Індія, Австралія та інші).

5.ua

Цього року форум збере 750 інтернет-підприємців та інвесторів з різних країн світу. Традиція київського форуму – запрошувати в якості спікерів виключно практиків Amazon-бізнесу. Свою участь вже підтвердили бізнесмени з мільйонними оборотами на майданчику:

  • Кевін Кінг (Kevin King) – підприємець, який працює в онлайн-бізнесі з 1995 року, мільйонер і мандрівник, якого часто називають "ходячою енциклопедією Amazon". Його перший бренд, запущений на Amazon в 2015 році, досяг продажів $1,8 млн. менше ніж за рік.
  • Тайрон Одіовей (Tyron Odiowei) – Amazon-підприємець з оборотом понад $1 млн. доларів на рік, автор навчального курсу для підприємців Inner Circle Mastermind.
  • Вілл Тьернланд (Will Tjernlund) – FBA-експерт і підприємець з оборотами понад $10 млн. на рік, автор методики прискореного запуску Private Label, автор консалтинг-проекту Goat Consulting.
  • Кейсі Гаусс (Casey Gauss) – Розробник програмного забезпечення і сервісів для Amazon-підприємців, техно-гік, стартапер і мільйонер. Його проект Viral Launch – одне з найвідоміших і ефективних рішень для просування товарів на Amazon.

Експерти поділяться практичними знаннями, свіжими робочими інструментами і зможуть відповісти на запитання публіки.

Київський Amazon-форум – це 10-годинний марафон з масою практичної інформації, простір для вільного спілкування підприємців, обміну досвідом і в довершення – запальне after-party під нічним небом.

5.ua

Мета заходу – створити ідейний хаб, як для бажаючих побудувати власний бізнес на Amazon, так і тих, хто хоче масштабувати існуючий і вийти на світові ринки збуту. Організатори обіцяють не тільки потужний заряд мотивації, але й масу унікального спеціалізованого контенту, якого немає в широкому доступі.

Подібні івенти давно й успішно проводяться в Америці, Європі та Азії. Можна з упевненістю сказати, що тепер і київський "Бізнес на Amazon" приєднався до числа кращих. Два роки поспіль київський форум доводив свою затребуваність. Багато учасників бронювали місця на рік вперед, а гості форуму з'їжджаються з більш ніж 30 країн світу.

5.ua

Організатор події – компанія SalesHub – найбільше співтовариство інтернет-підприємців на пострадянському просторі. З 2016 року це об'єднання однодумців надає підтримку новачкам і допомагає розвитку електронної комерції.

Чому саме Amazon став основою діяльності SalesHub? Відповідь проста: це найбільший торгівельний майданчик, що динамічно розвивається в світі, з високою конверсією, швидкою доставкою, автоматизованими складами і більш ніж 300 млн покупців на ринках Америки, Європи, Індії, Японії та Австралії. А для підприємців – це найкраща можливість створити і розвинути власний бізнес до міжнародних масштабів, виходячи разом з Amazon на кращі світові ринки.

Акумулюючи інновації, майданчик максимально спрощує індивідуальним продавцям вихід на глобальний рівень, надаючи необмежені можливості для масштабування. Переконатися в цьому ви зможете вже скоро. Червневий форум готується стати поворотною подією в житті своїх гостей.

Дізнатися докладніше про захід та забронювати участь можна тут.

Попередній матеріал
Одна з останніх: опубліковано статтю Стівена Гокінга про паралельні всесвіти
Наступний матеріал
Вдалий політ: опубліковано відео українського літака Ан-124-100 на виставці в Туреччині
Теги:
Loading...